ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
huawei appgallery aplikacje bankowe hms

Huawei rozwija się na kolejnych polach – AppGallery w Sieci, e-shop i własne forum

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Ktoś, kiedyś powiedział, że stojąc w miejscu, człowiek tak naprawdę się cofa. Jest to stwierdzenie, które Huawei wziął sobie do serca. Każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych aplikacjach i usługach, które mają przyciągać klientów oraz udowadniać, że Huawei Mobile Services to nie jest tylko wymysł producenta z przymusu, a zaawansowany projekt autorskiej platformy na długie lata. Tym razem chciałem przedstawić Wam nowość w postaci AppGallery w Sieci – sklep z aplikacjami można już przeglądać w Polsce na komputerze, bez konieczności posiadania dedykowanego sprzętu pod ręką. Jednak nie zapominajmy również o Oficjalnym Sklepie HUAWEI.PL, w którym kupimy te urządzenia, oraz społeczności, stanowiącej trzon Mobilnych Usług Huawei.

AppGallery z poziomu przeglądarki internetowej

nie moge znalezc aplikacji appgallery huawei

Braki aplikacji w AppGallery codziennie są uzupełniane. Kolejną, często przewijającą się uwagą wśród konsumentów był brak możliwości przyjrzenia się tej platformie z grami i aplikacjami bez urządzenia Huawei nowej generacji z Huawei Mobile Services. Teraz to się zmienia, gdyż AppGallery jest już dostępne na swojej dedykowanej stronie internetowej. Z jej poziomu możemy między innymi przeglądać nowości i polecane aplikacje. Witryna stanowi tak naprawdę odwzorowanie tego, co możemy zobaczyć w samym AppGallery na sprzęcie Huawei. Tyczy się to zarówno ogólnego wyglądu, jak i podziału poszczególnych sekcji – tym samym nie brakuje rankingów gier oraz programów.

Szukasz promocji na sprzęt Huawei? Zajrzyj do ich oficjalnego sklepu online

sklep huawei store

W ostatnich latach obserwujemy dużą przemianę wśród sprzedaży urządzeń mobilnych. Coraz rzadziej chodzimy do sieciówek, aby kupić nowego smartfona, a decydujemy się na zakup u samego producenta. Huawei daje wybór swoim potencjalnym konsumentom, więc na pewno trzeba zwrócić uwagę na oficjalny sklep internetowy marki. Dostępny jest na huawei.pl oraz w formie aplikacji mobilnej Huawei Store.

sklep huawei store

To, co przede wszystkim wyróżnia sklep Huawei, to kompletność informacji. Na dzień dobry otrzymujemy wszelkie wiadomości o aktualnych promocjach i kuponach tak, aby potencjalny klient mógł wybrać najbardziej atrakcyjny dla niego wariant. Często to także najtańsze miejsce, jeśli jesteście zdecydowani na kupno produktu Huawei. Nie ma też obaw o brak dostępności sprzętu, o czym inne sklepy często informują nas o tym, gdy jest już zdecydowanie za późno. Ponadto w oficjalnym sklepie można liczyć na darmową dostawę na każde zamówienie oraz 15 dni na ewentualny zwrot zakupu.

sklep huawei store

W samym sklepie znajdziemy praktycznie wszystkie dostępne na rynku produkty marki. To również dobre miejsce, aby weryfikować, czy konkretna wersja smartfona, laptopa lub akcesorium jest oferowana w Polsce. Całość zamyka prostota obsługi, czyli wszystkie procesy zostały zorganizowane wokół ID Huawei. Oznacza to uproszczenie konfiguracji nowo zakupionych urządzeń mobilnych, a także na przykład logowanie za pomocą kodu SMS.

Społeczność Huawei łączy się na forum

Huawei spolecznosc forum appgallery

Społeczność Huawei to tak naprawdę jeden z najważniejszych punktów, który sprawił, że usługi firmy stale się rozwijają. W końcu, gdyby nie osoby zainteresowane urządzeniami z Huawei Mobile Services, to deweloperzy nie publikowaliby tak chętnie aplikacji w AppGallery. Dlatego producent przewidział specjalne miejsce dla społeczności, jakim jest forum Huawei, na którym użytkownicy dzielą się nie tylko swoimi doświadczeniami, ale także kolejnymi odkryciami związanymi z ich urządzeniami. Z drugiej strony Huawei na bieżąco informuje o wszelkich nowościach, promocjach oraz organizuje wiele konkursów, w których do wygrania są najnowsze produkty firmy. Tych ostatnich naprawdę nie brakuje, o czym sami się przekonacie, spoglądając na wyróżnione wpisy w społeczności.

Zobacz też: Jakie są sposoby na promocje aplikacji w AppGallery?

Huawei dba nie tylko o to, aby coraz więcej aplikacji pojawiało się w AppGallery. Tym samym zarówno pojawienie się przeglądarkowej wersji tego sklepu jest bardzo istotne, jak i obsługa od A do Z, czyli od zakupu po rozwiązywanie problemów. Wszystko jest załatwiane kompleksowo. Czy już należycie do społeczności Huawei? Jeśli nie, zajrzyjcie i sprawdźcie, co piszczy w trawie. Warto też odwiedzić sklep na huawei.pl, gdzie za zapis do newslettera na każdego czeka kupon rabatowy.

Wpis powstał we współpracy z Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy