Zdjęcia Mi Band 5 od Xiaomi, po raz kolejny przedostały się do sieci. Dalej nie są one oficjalne i wyglądają trochę tak, jakby robiono je mikrofalówką, więc nie należy się do nich przywiązywać. Może i dobrze, bo widać na nich nową ładowarkę, która może przynieść znacznie więcej problemów, niż pożytku. Za to same zdjęcia Mi Band 5 potwierdzają niektóre z wcześniejszych przecieków na temat nowej opaski sportowej.

Zdjęcia Mi Band 5

Zdjęcia Mi Band 5
Fot. Mi Band 5 i ładowarka / GSM Arena

Dalej nie wiemy, kiedy dokładnie Xiaomi zamierza oficjalnie zaprezentować swoją nową opaskę sportową, ale prawdopodobnie nastąpi to już niedługo. Co chwila bowiem pojawiają się nowe zdjęcia oraz informacje o tym, co będzie oferował następca Mi Band 4. I trzeba przyznać, że nowe funkcje w Mi Band 5 zapowiadają się ciekawie. Pod warunkiem oczywiście, że opaska będzie w przyzwoitej cenie, bo jeżeli mocno podrożeje, Xiaomi może mieć trochę problemów z jej sprzedażą. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia Mi Band 5, które potwierdzają, że ekran powinien być większy, niż w obecnie dostępnym na rynku modelu. Przypomnijmy, że spodziewamy się rozmiaru 1,2 cala, a to już naprawdę sporo, jak na opaskę tego typu.

Jednak nie to jest najciekawsze w przypadku zdjęć Mi Band 5. Na nich widzimy bowiem nowy sposób ładowania, który wygląda dość… dziwnie. Dalej „pchełkę” wyjmuje się z samej opaski, ale teraz prawdopodobnie będzie się ją „wciskało” w ładowarkę. Może to powodować trochę problemów z użytkowaniem, a raczej z samą ładowarką. Już możemy sobie wyobrazić, że plastik się złamie, a my zostaniem z niczym. Oczywiście to tylko przypuszczenia, bo mimo wszystko wierzymy w to, że Xiaomi przygotuje produkt, którego nie będzie się musiało wstydzić.

Zobacz też: Realme Smart TV – co ma do zaoferowania?

Jeżeli chodzi o sam rozmiar oraz wygląd opaski, to tutaj nie ma raczej większych zmian. Zdaje się, że Mi Band 5 będzie bardziej „płaskie”, choć to może być tylko wynik tego, pod jakim kątem zrobiono fotografię. Cóż, czekamy na premierę i zobaczymy, co z przecieków okaże się prawdą.

Od autora

Drodzy Czytelnicy, oczywiście macie rację. Poprzednie generacje ładowało się w podobny sposób, co na zdjęciu. Co więcej, prawdopodobnie to zdjęcie przedstawia i tak starszy model, a nie Mi Band 5. Nie będę się tłumaczył pośpiechem, chęcią zwiększenia „klików” czy cokolwiek sobie pomyślicie. Popełniłem błąd i postaram się już więcej ich nie popełniać. Wybaczcie i miłego!

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.