Xiaomi Mi Band 5 kiedy premiera cena funkcje

Mi Band 5 ma dostać nowe, fenomenalne funkcje – ta opaska zapowiada się świetnie!

Newsy

Opaski sportowe z rodziny Mi Band od Xiaomi cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Mi Band 4 zadebiutował stosunkowo dawno temu, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że producent szykuje już jego następcę. Dzisiejsze doniesienia wskazują, że wyczekiwany Mi Band 5 zostanie wyposażony w kilka nowych, fenomenalnych funkcji.

Nowe funkcje w Mi Band 5 – zapowiada się naprawdę dobra opaska

Xiaomi Mi Band 4 poda tętno innym aplikacjom

O Mi Bandzie 5 wiemy już dość sporo. Dziś jednak światło dzienne ujrzały najnowsze przecieki, informujące, że opaska Xiaomi ma zostać wyposażona w kolejne nowe funkcje. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim ulepszony monitor pracy serca, który dostanie miernik SpO2, czyli nasycenia krwi tlenem (saturacja). Kolejną nowością ma być możliwość śledzenia cyklu miesiączkowego. Jakby tego było mało, Mi Band 5 najprawdopodobniej będzie także współpracować z asystentem głosowym Amazon Alexa.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Najpopularniejszy twórca podcastów na świecie podpisał ze Spotify kontrakt na wyłączność

Najprawdopodobniej, bo wszystkie powyższe informacje to tylko niepotwierdzone przecieki, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Dopóki Xiaomi nie wypowie się na ten temat, lepiej nie brać ich za pewnik. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku gdy opisane funkcje rzeczywiście trafią do Mi Banda 5, to niewykluczone, że jego cena nieco urośnie w stosunku do modelu Mi Band 4. Niemniej jednak raczej nie może być mowy o drastycznym wzroście. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x