Realme istnieje na rynku od stosunkowo niedawna. Mimo młodego wieku, marka zdążyła już zdobyć bardzo pokaźne grono użytkowników, czym postanowiła się dzisiaj pochwalić. Nie da się ukryć, że tempo pozyskiwania nowych klientów przez Realme robi wrażenie i z pewnością wiele firm chciałoby móc pochwalić się podobnymi wynikami.

Realme przekroczyło ważny kamień milowy – z produktów firmy korzystają już miliony osób

Realme 35 milionów użytkowników

Realme poinformowało dziś, że na całym świecie ma już ponad 35 milionów użytkowników. Nie da się ukryć, że to wprost fenomenalny wynik, a już zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę fakt, że firma istnieje na rynku dopiero od dwóch lat. Producent nie poprzestał na suchych liczbach, bo w dowód wdzięczności zdradził, że z okazji przekroczenia przez siebie ważnego kamienia milowego, już 25 maja wypuści na rynek nowy smartfon.

Zobacz także: „Rozszerzona rozgrywka”, czyli nowa wyprzedaż w PlayStation Store. Oto 40 gier, które warto w niej kupić

Tajemnicze urządzenie jest obecnie określane pseudonimem „Blade Runner” i najprawdopodobniej będzie przeznaczone do grania. Mając to na uwadze, należy się spodziewać mocarnych podzespołów i świetnego oprogramowania, by mobilni gracze nie mogli narzekać na spadki wydajności. Według Wu Qi Chase’a, dyrektora ds. Marketingu w Realme, smartfon będzie „prezentem rocznicowym” i „niesamowitą niespodzianką”. Na chwilę obecną nie możemy nic o nim powiedzieć, choć należy się spodziewać, że jego sercem będzie Snapdragon 865 lub ewentualnie niedawno zaprezentowany Snapdragon 768G.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.