Składany wentylator od Xiaomi

Masz małe mieszkanie? Xiaomi stworzyło wentylator w sam raz dla Ciebie

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Małe mieszkanie to często duży problem. Sam kiedyś mieszkałem w kawalerce z aneksem kuchennym, więc dobrze wiem, o czym mówię. Miejsca nie było dosłownie na nic. Nawet rzeczy teoretycznie małe, jak laptopy lądowały na parapecie. Zwykły wentylator pokojowy był natomiast produktem nieosiągalnym. W końcu postawienie go gdziekolwiek stanowiło wyzwanie. Natomiast poza latem zajmowałby olbrzymią ilość miejsca. Na szczęście ten okres życia mam już za sobą i obecnie mieszkam w miejscu, gdzie spokojnie się mieszczą nawet dwa rowery.

Składany wentylator od Xiaomi

Składany wentylator od Xiaomi

Jednak sporo osób prowadzi swoje życie na małym metrażu. Z wyboru bądź z konieczności. I to właśnie z myślą o nich Xiaomi przygotowało składany wentylator stacjonarny. Ten po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Ot, tyle, co średniej wielkości garnek. Niech jednak nie zwiodą Was jego niewielkie rozmiary. Jest on również wyposażony w funkcję oczyszczania i nawilżania powietrza. Na dole konstrukcji znajduje się nawilżacz, który może natychmiast uwolnić 1-5 um drobnej mgły wodnej dzięki technologii krzyżowego naporu wiatru o prędkości obrotowej 3000 rpm. Dzięki tej funkcji może ona nawilżać skórę i skutecznie rozwiązywać problem suchości, który jest powodowany przez tradycyjne wentylatory.

Zobacz też: Nowy Huawei z Usługami Google? Taki scenariusz jest możliwy, ale z haczykiem

Dodatkowym atutem jest to, że jego składanie nie polega na rozkręcaniu jakichkolwiek elementów. Ciągle mamy do dyspozycji jedną bryłę urządzenia, a nie rozbierane elementy, jak ma to miejsce w klasycznych rozwiązaniach. Atutem jest także niska waga. Ta wynosi zaledwie 1,5 kg. Wentylatorem można sterować za pomocą dotykowego panelu na obudowie albo pilota. Ten może być umieszczony w magnetycznym uchwycie w urządzeniu. Dzięki temu nie powinien się nam zgubić. Niestety, Xiaomi nie podało jeszcze ceny tego wentylatora. Przyznam jednak bez bicia, że jego małe gabaryty mnie oczarowały, chociaż nie jest to najładniejsze urządzenie, jakie w życiu widziałem.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy