Xiaomi na dzisiejszej prezentacji pokazało kilka nowych urządzeń, a wśród nich wentylator Mi Smart Standing Fan 1C. Niewątpliwie jest to propozycja na czasie. Zbliża się lato i upały, a jednocześnie przez epidemię koronawirusa spędzamy w domu więcej czasu, niż zazwyczaj. Jeśli jesteście ciekawi, co oferuje wentylator od Xiaomi i ile kosztuje, czytajcie dalej.

Ile kosztuje i co potrafi wentylator Mi Smart Standing Fan 1C?

Wentylator Xiaomi może pochwalić się prostym, aczkolwiek eleganckim designem. Urządzenie posiada 7 skrzydeł – producent zapewnia, że są one w stanie wytworzyć silny podmuch powietrza. Użytkownik do dyspozycji ma tryb standardowy oraz uśpienia. Możliwa jest także regulacja prędkości przepływu powietrza (3 opcje do wyboru).

mi smart standing fan 1c

Wysokość wentylatora również jest regulowana, przez co urządzenie można umieścić na podłodze lub na stole. Czy Mi Smart Standing Fan 1C jest głośny? Zdaniem Xiaomi nie. Firma twierdzi, że odgłosy pracy urządzenia wynoszą nieco ponad 37 dB. Jeśli chcemy, wentylatorem możemy sterować zdalnie. Potrzebna będzie nam do tego aplikacja Mi Home. Sugerowana cena detaliczna nowego wentylatora to 39,9 euro. Dokładna kwota, jaką będzie trzeba zapłacić za to urządzenie w poszczególnych krajów, będzie zapewne zależna m.in. od wysokości podatków.

Czytaj także: Google nareszcie zamierza posprzątać w Chrome Web Store

Nowy wentylator to oczywiście tylko jedno z urządzeń zaprezentowanych dzisiaj na specjalnym wydarzeniu Xiaomi. Chiński producent elektroniki pokazał także dzisiaj Mi Note 10 Lite. Najważniejszym punktem była natomiast globalna premiera urządzeń z serii Redmi Note 9. O tych smartfonach przeczytacie po kliknięciu podkreślonych powyżej fraz. Znamy ceny oraz specyfikacje tych telefonów.

źródło: informacja prasowa