ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
olx pomaga przenieść firmę

OLX pomaga przenieść firmę do internetu i oferuje przedsiębiorcom 500 zł

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

OLX zachęca przedsiębiorców do rozpoczęcia działalności sprzedażowej (i nie tylko) w sieci i pomaga przenieść firmę do internetu. Dla osób, których działalność stacjonarną ograniczyła epidemia koronawirusa, przygotowano program OLX 500 na start.

W jaki sposób OLX pomaga przenieść firmę do sieci?

OLX proponuje przedsiębiorcom, by zaczęli prowadzić swoją działalność w internecie, rejestrując się na stronie start.olx.pl. Biorąc udział w specjalnym programie, właściciel firmy może zyskać swoją stronę w domenie olx.pl, a także 500 zł do wydania na promowanie swoich ogłoszeń przez 90 dni od momentu przystąpienia do programu.

Zalety prowadzenia działalności na OLX, o których wspomina administracja serwisu, to m.in. brak prowizji za sprzedawane przedmioty i wystawiane oferty, a także wsparcie ze strony doradców. Doradcy pomagają w przeniesieniu działalności do sieci. Zapewniamy, że jest to proces intuicyjny, odbywa się bez zbędnych formalności, a żeby zacząć, wystarczy telefon z aplikacją OLXa – mówi Michał Malewski, general manager w OLX. Zaletą ma być także popularność platformy. Z danych podanych przez OLX wynika, że serwis ma ponad 12 mln użytkowników miesięcznie.

Czytaj także: Użytkownicy kochają Wiadomości Google. Aplikacja została pobrana ponad miliard razy

W specjalnej akcji organizowanej przez OLX, w której można otrzymać m.in. 500 zł na promowanie ogłoszeń, nie każdy może wziąć udział. Uprawnieni są właściciele kont utworzonych po 1 kwietnia 2020 roku, którzy opublikują min. 5 ogłoszeń. Ze wsparcia mogą także skorzystać ci, którzy założyli konto przed 1 kwietnia 2020, którzy opublikują min. 5 ogłoszeń związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. W tym drugim przypadku jest jednak dodatkowe kryterium. Osoba zgłaszająca się do programu nie mogła mieć w ciągu ostatniego roku aktywnych ogłoszeń związanych z prowadzoną działalnością w zakresie handlu przedmiotami ogłoszenia.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy