ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Komunikatory - aplikacja do nauki i pracy zdalnej

Użytkownicy kochają Wiadomości Google. Aplikacja została pobrana ponad miliard razy

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Wysyłanie SMS-ów to jedno z podstawowych zadań każdego smartfona. By korzystać z dobrodziejstw krótkich wiadomości tekstowych, użytkownik musi oczywiście najpierw wyposażyć się w odpowiednią aplikację. Z uwagi na to, że większość producentów promuje do tego celu swoje usługi, a te nie zawsze są doskonałe, Google kilka lat temu udostępniło własny program do wysyłania SMS-ów, który bardzo spodobał się użytkownikom. Niedawno osiągnął on kolejny sukces.

Wiadomości Google zostały pobrane ponad miliard razy

Wiadomości na Androida wyszukiwanie

Wiadomości Google to aplikacja do wysyłania wiadomości tekstowych, która pochwalić może się wieloma ciekawymi funkcjami, których na próżno szukać u konkurencji. Są to m.in. przypomnienia o wydarzeniach, możliwość SMS-owania z komputera, edytor wysyłanych zdjęć czy, chociażby niezwykle lubiany ciemny motyw. Z tego powodu wielu użytkowników decyduje się na wymianę domyślnego programu do wysyłania SMS-ów na alternatywę od giganta z Mountain View. Od miesięcy obserwować możemy, że ta taktyka świetnie działa – jeszcze rok temu Wiadomości Google mogły pochwalić się 500 milionami pobrań, a kilka dni temu liczba ta została podwojona.

Zobacz też: Zbiór najciekawszych promocji na gry i aplikacje ze sklepu Google Play.

Jeśli chcielibyście przetestować lubianą aplikację Google’a, to jak zwykle możecie pobrać ją przy pomocy poniższego linku. Dajcie również znać w komentarzach, z jakich programów do wysyłania SMS-ów korzystacie – być może w przyszłości przygotujemy dla was zestawienie najciekawszych propozycji.

Pobierz:

Źródło: Google Play

Sprawdź najnowsze wpisy