Ekosystem Apple to powód, dla którego wiele osób decyduje się na zakup iPhone’ów czy Maców zamiast smartfonów z Androidem lub komputerów PC. Możliwość wysyłania SMS-ów, przeglądania zdjęć czy dzwonienia z dowolnego urządzenia to czasem po prostu zbyt duża wygoda, by z niej zrezygnować. Na całe szczęście Microsoft jakiś czas temu zauważył, że takiej funkcji brakuje w Windowsie i postanowił ją dodać. Teraz, dzięki nowej aktualizacji, aplikacja Twój Telefon stała się jeszcze lepsza.

Aplikacja Twój Telefon z nową aktualizacją. Od teraz przy pomocy komputera możemy dzwonić!

Twój telefon Microsoft

Microsoft konsekwentnie rozwija swoją aplikację o nazwie Twój Telefon, przy pomocy której użytkownicy systemu Windows mogą połączyć swój komputer ze smartfonami z systemami Android i iOS. W nowej aktualizacji, która opublikowana została wczoraj, program stał się jeszcze lepszy – od teraz przy jego pomocy można wykonywać oraz odbierać połączenia telefoniczne z komputera, podobnie jak wygląda to w Macach. Pomimo tego, że funkcja ta dla niektórych użytkowników dostępna była od pewnego czasu, to teraz może z niej skorzystać już praktycznie każdy. Co więcej, gigant z Redmond postanowił rozszerzyć funkcjonalność przeglądarki zdjęć. Oznacza to, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do 2000 ostatnio wykonanych fotografii, a nie jedynie do 25.

Zobacz też: Przejrzyj nowe funkcje, które pojawią się w Androidzie 11. Są bardzo ciekawe!

Aby przetestować nowe funkcje, wystarczy, że zaktualizujecie aplikację Twój Telefon, zarówno na smartfonie, jak i komputerze. Funkcja powinna być już aktywna, również dla polskich użytkowników – dajcie znać, czy dobrze współpracuje ona z waszym telefonem!

Źródło: Microsoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.