Twój telefon na Windows 10

Nowa aktualizacja aplikacji Twój Telefon dodaje możliwość wykonywania rozmów

Newsy

Ekosystem Apple to powód, dla którego wiele osób decyduje się na zakup iPhone’ów czy Maców zamiast smartfonów z Androidem lub komputerów PC. Możliwość wysyłania SMS-ów, przeglądania zdjęć czy dzwonienia z dowolnego urządzenia to czasem po prostu zbyt duża wygoda, by z niej zrezygnować. Na całe szczęście Microsoft jakiś czas temu zauważył, że takiej funkcji brakuje w Windowsie i postanowił ją dodać. Teraz, dzięki nowej aktualizacji, aplikacja Twój Telefon stała się jeszcze lepsza.

Aplikacja Twój Telefon z nową aktualizacją. Od teraz przy pomocy komputera możemy dzwonić!

Twój telefon Microsoft

Microsoft konsekwentnie rozwija swoją aplikację o nazwie Twój Telefon, przy pomocy której użytkownicy systemu Windows mogą połączyć swój komputer ze smartfonami z systemami Android i iOS. W nowej aktualizacji, która opublikowana została wczoraj, program stał się jeszcze lepszy – od teraz przy jego pomocy można wykonywać oraz odbierać połączenia telefoniczne z komputera, podobnie jak wygląda to w Macach. Pomimo tego, że funkcja ta dla niektórych użytkowników dostępna była od pewnego czasu, to teraz może z niej skorzystać już praktycznie każdy. Co więcej, gigant z Redmond postanowił rozszerzyć funkcjonalność przeglądarki zdjęć. Oznacza to, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do 2000 ostatnio wykonanych fotografii, a nie jedynie do 25.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Przejrzyj nowe funkcje, które pojawią się w Androidzie 11. Są bardzo ciekawe!

Aby przetestować nowe funkcje, wystarczy, że zaktualizujecie aplikację Twój Telefon, zarówno na smartfonie, jak i komputerze. Funkcja powinna być już aktywna, również dla polskich użytkowników – dajcie znać, czy dobrze współpracuje ona z waszym telefonem!

Źródło: Microsoft


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x