lg velvet film oficjalna zapowiedz wyglad

LG pokazuje Velvet i zdradza najważniejszą część specyfikacji – jest dobrze!

Newsy

LG Velvet ma być nowym początkiem firmy na rynku smartfonów ze średniej półki. Dotychczas poznaliśmy zapowiedź, oficjalną nazwę serii, jak i przeciek dotyczący wyglądu pierwszego reprezentanta. Teraz Koreańczycy dzielą się z nami filmem, na którym główny bohater został przedstawiony niemalże z każdej strony. Pojawia się kilka niespodzianek, ale przede wszystkim ujawniony zostaje układ obliczeniowy, a więc kluczowa część specyfikacji smartfonów. Tym sposobem wiemy, że to nie będzie zwykły średniak.

LG Velvet na filmie – poznajemy wygląd i część specyfikacji

Skupmy się na początku na wyglądzie LG Velvet. Tył smartfonu nawiązuje do tego, co mogliśmy poznać wcześniej. Motywem przewodnim pozostają krople wody lub deszczu, jak kto woli. Zaskakuje za to front urządzenia, gdyż nie ma wycięcia na sam aparat w rogu, a centralny notch. Niewykluczone, że skoro mówimy o serii urządzeń, to od razu pojawi się kilku reprezentantów, ale w tym wypadku bliższe rozsądkowi jest rozwiązanie widoczne właśnie poniżej:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Na tym samym ujęciu zauważycie informację o Snapdragone 765 na pokładzie, a więc LG Velvet to topowy średniak, stojący o krok za flagowcami. Tym sposobem nie zabraknie 5G i zapewne innych ciekawych elementów w specyfikacji. Jednak wróćmy jeszcze do ekranu, który nadal sprawia wrażenie proporcji 21:9. Według plotek możemy spodziewać się, że nie będzie to mała propozycja, gdyż sam wyświetlacz ma mierzyć od 6,7 do 6,9-cali. W połączeniu z akumulatorem o pojemności 4000 mAh może to być eleganckie wydanie, ale nie do końca wytrzymałe pod kątem czasu użytkowania.

Zobacz też: LG daje dobry przykład i przekazuje sprzęt dla domów dziecka.

Mimo wszystko nadal w głównej mierze bazujemy na nieoficjalnych informacjach. Oficjalna premiera LG Velvet wciąż nie została zapowiedziana, ale spodziewamy się, że nastąpi ona dopiero w maju. Tym sposobem jeszcze jest wiele czasu, aby sam producent zdradzał szczegóły nadchodzącej nowości.

Źródło: YouTube, XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x