LG Velvet nową bronią koreańskiego producenta. Pamiętacie czasy, kiedy zastanawialiśmy się, czy Samsung, czy LG w danym roku uda się wysunąć na prowadzenie w ramach zmagań o najlepszego smartfona na rynku? W ramach wdrażaniu różnych innowacji? Te czasy minęły, ale nadchodzą zmiany. W Wielkanoc Koreańczycy postanowili ogłosić swoją nową markę, która ma składać się z produktów premium, ale niekoniecznie flagowych. Co przez to dokładnie rozumieć? To wciąż zagadka, gdyż producent postanowił dzisiaj podzielić się jedynie ogólnym zarysem oraz logiem nowej marki.

LG Velvet ma pokazać nam, jakie wnioski wyciągnęła firma

lg velvet nowa seria otwarcie sredniaki

LG w ostatnich latach bardzo kombinuje. Nie da się ukryć, że to jeden z powodów, który może być uznawany za spadek zainteresowania marką. Jednak nie rozpatrujmy poprzednich błędów, a spójrzmy na LG Velvet. Czy nowa marka ma szansę się udać? Oczywiście jest za wcześnie, aby odpowiadać na to pytanie. Dlatego, co dokładnie firma zapowiedziała? Dzisiejsza zapowiedź tyczy się urządzeń ze średniej półki, które z kolei mają stanowić „namacalną elegancję”. Potwierdzono jedynie, żeby spodziewać się smartfonów w niedawno ujawnionym stylu z układem aparatów w kształcie spadających kropel. Naturalnie to wszystko okraszono wieloma określeniami marketingowymi, które w głównej mierze sprowadzają się właśnie do odczucia premium.

Zobacz też: Nie łączmy 5G i koronawirusa – planowane ludobójstwo to śmiech na sali.

Niewykluczone, że LG Velvet raz na zawsze uśmierci serię G, której reprezentanta w tym roku nie poznaliśmy. Według plotek LG G9 ThinQ miał być średniakiem. Teraz niewykluczone, że będzie to właśnie przedstawiciel nowej marki. Kiedy ostatecznie go poznamy? Tego jeszcze nie wiemy, ale według nieoficjalnych informacji będziemy musieli jeszcze poczekać miesiąc – do 15 maja.

Źródło: LG, GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.