To ewidentnie czas LG. Marka Velvet sprawiła, że firmą zainteresowało się wiele osób. Budzenie zainteresowania swoją tajemniczością sprawiło, że Koreańczykami zainteresowały się osoby, które chcą uchylić rąbka tej tajemnicy. Dlatego już dzisiaj możecie poznać wygląd LG Velvet. Tym samym poznajmy, czym dla firmy jest ta tajemnicza elegancja, którą mają cechować się nowe średniaki. Naturalnie o klasie w głównej mierze będą świadczyć podzespoły, więc skupmy się właśnie na designie.

LG Velvet uwieczniony na zdjęciu i grafikach prasowych – co oznacza premium?

To, co pierwsze może rzucać się w oczy, to wydłużona konstrukcja. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że LG Velvet postawi na wyświetlacz w proporcjach 21:9. Ten, jak możecie zobaczyć na jednej grafice, będzie zakrzywiony. Mimo wszystko zajmie on znaczną część frontu, choć na dole można dopatrzeć się podbródka. Wycięcie na sam aparat również zdaje się dosyć małe. Niewykluczone, że z taką konstrukcją LG postanowiło zatopić czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. Nie widać go na tyle i na żadnej krawędzi. Skoro już o plecach mowa, to oczywiście pojawiają się krople deszcz, które poznaliśmy na szkicach. Widać też dopisek ThinQ, charakterystyczny dla ekosystemu LG. Co więcej można powiedzieć o Velvet? Spodziewajmy się dostępności w wielu wersjach kolorystycznych.

lg velvet wyglad zdjecie grafika

Zobacz też: Tadeusz Drozda i x-kom łączą siły – czas pomóc seniorom w zakupach.

Wśród komentujących wpis Ice Universe na Twitterze można zauważyć, że opinie są mieszane. Wiele osób widzi duże nawiązania między innymi do Sony i nie chodzi tu tylko o proporcje wyświetlacza. Srebrna otoczka aparatu przypomina starsze Xperie. Jednak są gusta i guściki, więc dajcie znać, co Wy sądzicie o wyglądzie LG Velvet?

Źródło: Twitter (Ice Universe)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.