lg velvet wyglad zdjecie grafika

Oto LG Velvet na zdjęciach – czy to faktycznie wygląd premium?

Newsy

To ewidentnie czas LG. Marka Velvet sprawiła, że firmą zainteresowało się wiele osób. Budzenie zainteresowania swoją tajemniczością sprawiło, że Koreańczykami zainteresowały się osoby, które chcą uchylić rąbka tej tajemnicy. Dlatego już dzisiaj możecie poznać wygląd LG Velvet. Tym samym poznajmy, czym dla firmy jest ta tajemnicza elegancja, którą mają cechować się nowe średniaki. Naturalnie o klasie w głównej mierze będą świadczyć podzespoły, więc skupmy się właśnie na designie.

LG Velvet uwieczniony na zdjęciu i grafikach prasowych – co oznacza premium?

To, co pierwsze może rzucać się w oczy, to wydłużona konstrukcja. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że LG Velvet postawi na wyświetlacz w proporcjach 21:9. Ten, jak możecie zobaczyć na jednej grafice, będzie zakrzywiony. Mimo wszystko zajmie on znaczną część frontu, choć na dole można dopatrzeć się podbródka. Wycięcie na sam aparat również zdaje się dosyć małe. Niewykluczone, że z taką konstrukcją LG postanowiło zatopić czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. Nie widać go na tyle i na żadnej krawędzi. Skoro już o plecach mowa, to oczywiście pojawiają się krople deszcz, które poznaliśmy na szkicach. Widać też dopisek ThinQ, charakterystyczny dla ekosystemu LG. Co więcej można powiedzieć o Velvet? Spodziewajmy się dostępności w wielu wersjach kolorystycznych.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
lg velvet wyglad zdjecie grafika

Zobacz też: Tadeusz Drozda i x-kom łączą siły – czas pomóc seniorom w zakupach.

Wśród komentujących wpis Ice Universe na Twitterze można zauważyć, że opinie są mieszane. Wiele osób widzi duże nawiązania między innymi do Sony i nie chodzi tu tylko o proporcje wyświetlacza. Srebrna otoczka aparatu przypomina starsze Xperie. Jednak są gusta i guściki, więc dajcie znać, co Wy sądzicie o wyglądzie LG Velvet?

Źródło: Twitter (Ice Universe)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x