Firma Cougar przedstawia pierwszą sofę dedykowaną dla graczy

Marcin Nic Marcin Nic Newsy

Wiele firm decyduje się na tworzenie sprzętu dedykowanego dla graczy. Bardzo dużą popularnością cieszą się fotele gamingowe. Większość z nich z wyglądu wygląda jednak podobnie do biurowych, tradycyjnie wykorzystywanych do pracy. Wydaje się więc, że zajmująca się produkcją tego typu mebli firma Cougar postanowiła pójść krok dalej. Producent zaprezentował właśnie sofę dedykowaną dla graczy, która jednak bardziej wygląda jak wypoczynkowy fotel.

Cougar Ranger to gamingowa sofa, która bardziej przypomina rozkładany fotel

Cougar gamingowa sofa

Zaprezentowana przez firmę Cougar gamingowa sofa dysponuje ruchomym oparciem pozwalającym na zmianę pozycji między 95 a 160 stopniami nachylenia w stosunku do siedziska. Producent zdecydował się wyposażyć mebel w rozkładany podnóżek oraz poduszkę do wsparcia odcinka lędźwiowego. Sprawi to, że gracze nie będą odczuwać zbyt dużego dyskomfortu podczas wielogodzinnych sesji grania. Z podanej na oficjalnej stronie specyfikacji wynika, że Cougar Ranger ma 70 centymetrów szerokości, 98 centymetrów głębokości, a także 102 cm wysokości. Sprzedaż ważącej bagatela 31 kilogramów sofy rozpocznie się 22 kwietnia. Niestety, ale producent nie zdecydował się na podanie oficjalnej ceny, ale należy się spodziewać, że sprzęt nie będzie tani. Jednak jak podaje serwis TechPowerUp, cena za Cougar Ranger to około 280 USD. Producent chwali się również, że mebel został wykonany ze specjalnie zaprojektowanej oddychającej skóry, która daje wrażenie produktu premium. Być może właśnie to będzie powodem tak wysokiej ceny.

Zobacz też: Oto 32 aplikacje, które wszyscy posiadacze iPhone’ów powinni odinstalować, bo naliczają spore opłaty

Cougar gamingowa sofa

Patrząc na zaprezentowane przez firmę Cougar zdjęcia, można zauważyć, że będzie to mebel, który bez wątpienia można postawić w salonie. Czy jednak znajdą się osoby na tyle odważne, żeby wydać pieniądze na, jakby nie patrzeć, kolejny gamingowy gadżet? Jak twierdzi producent, Cougar Ranger to gamingowa sofa idealnie pasująca dla graczy konsolowych lub smartfonowych. Zdjęcia produktu potwierdzają jednak brak możliwości obrócenia sofy. Wydaje się więc, że zastosowanie takiego produktu będzie bardzo ograniczone. Jeśli myśleliście, że gamingowe łóżko to przesada, to mogliście być w błędzie.

Źródło: Cougar

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy