golarka za 60 złotych od Xiaomi

Golarka za 60 złotych od Xiaomi – produkt dla oszczędnych

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Golarka za 60 złotych nie będzie należała do produktów, które mogą poszczycić się najlepszą jakością. Nie oszukujmy się, bo wiadomo, że za jakość mimo wszystko trochę trzeba zapłacić. Jednak w przypadku nowego produktu Xiaomi, a konkretniej MIJIA Electric Shaver S300. To nowa wersja sprzętu, która pojawiła się przy okazji trwającego Mi Festival. Warto się urządzeniem zainteresować?

Golarka za 60 złotych od Xiaomi

golarka za 60 złotych od Xiaomi
Fot. Xiaomi MIJIA Electric Shaver S300

Xiaomi ma w swojej ofercie kilka produktów, które zapewne nigdy nie pojawią się w naszym kraju. Czasem patrząc na to, co znajduje się w portfolio producenta, można dojść do wniosku, że na naszym rynku nie miałby sobie równych. W końcu tanie produkty, a jednocześnie dobre jakościowo, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Czy golarka za 60 złotych także przyjęłaby się u nas? Prawdopodobnie tak, choć trudno tutaj uwierzyć w to, że działałaby specjalnie długo.

Model MIJIA Electric Shaver S300 jest tańszą i odrobinę gorszą wersją modeli S500, które pojawiły się już jakiś czas temu. Opisywany tutaj model, a przynajmniej tak można wywnioskować z opisu producenta, niestety nie posiada ruchomej głowicy. To może sprawić, że używanie golarki będzie dość mocno utrudnione. Jednak golarka Xiaomi ma ponoć działać tak, że jedno z ostrzy podnosi lekko zarost, a kolejne go strzygą. Dzięki temu ma całej powierzchni ma być jednakowa długość włosów. Teoretycznie może to działać, ale tutaj przydałoby się to przetestować, żeby mieć pewność.

Zobacz też: Kurtka na upały od Xiaomi

Mimo że urządzenie kosztuje niewiele, to jest wodoodporne i posiada normę IPX7, czyli spokojnie można z niej korzystać pod prysznicem. Golarka będzie ładowana poprzez port USB typu C, a w pudełku ma znajdować się jeszcze akumulator na wymianę. Do tego na samym sprzęcie znajduje się dioda LED, która informuje o stopniu rozładowania golarki. Dodatkowo jest też tam przycisk, który zabezpiecza przed tym, by nie uruchomić niechcący urządzenia. MIJIA Electric Shaver S300 wyceniono na 99 juanów, czyli około 58 złotych.

Źródło: Xiaomi / GizmoChina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy