Galaxy S20 to najnowsza linia potężnych urządzeń Samsunga z klasy premium. Niestety potencjalni konsumenci, oprócz wysokiej wydajności i wysokiej jakości wykonania mogą zobaczyć również horrendalnie wysoką cenę – model S20 Ultra w naszym kraju kosztuje niemalże 6 tysięcy złotych! Nie dziwi zatem fakt, że nowe smartfony Samsunga nie sprzedają się tak, jak chciałby gigant. Z tego powodu, w wybranych krajach, rusza on z radykalnym programem, który pozwoli użytkownikom odzyskać pieniądze po dwóch latach.

Samsung obiecuje, że odkupi wszystkie urządzenia z linii Galaxy S20. Niestety na razie w wybranych krajach

Samsung Galaxy S20 złoty

Wygląda na to, że Samsung nie jest zadowolony z wyników sprzedaży serii Galaxy S20, szczególnie, w tak ciężkim okresie. Z tego powodu korporacja rusza z nową akcją promocyjną, zgodnie z którą każda osoba, która zakupi smartfona, będzie mogła liczyć na gwarantowaną możliwość odsprzedaży go producentowi za 50% kwoty zakupu. Są dwa warunki – telefon musi być w dobrym stanie (czyli nie powinien posiadać żadnych uszkodzeń) oraz właściciel musi pozbyć się go w maksymalnie 24 miesiące od daty na paragonie. Jest jeszcze jeden haczyk – program jak na razie nie jest dostępny w Polsce, jednak wkrótce może się to oczywiście zmienić.

Zobacz też: Użytkownicy smartfonów Samsunga mogą odebrać YouTube Premium za darmo. Jak to zrobić?

Co sądzicie o takiej akcji Samsunga? Czy uważacie, że skutecznie przekona ona klientów do zakupu smartfonów z serii Galaxy S20, które w tym roku są droższe, niż się spodziewaliśmy? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Samsung US

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.