ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
youtube premium dla użytkowników samsunga

YouTube Premium za darmo dla użytkowników smartfonów Samsunga

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Usługa YouTube Premium została udostępniona bezpłatnie niektórym użytkownikom smartfonów Samsung Galaxy. Osoby, które skorzystają z oferty, będą mogły odtwarzać filmy w tle oraz cieszyć się brakiem reklam. Samsung poinformował dziś, jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z oferty.

YouTube Premium bez opłat dla użytkowników telefonów Samsunga – szczegóły

Z oferty Samsunga mogą skorzystać użytkownicy, którzy kupili i aktywowali smartfon Samsung Galaxy między 14.02.2020 a 6.03.2021. Oznacza to więc, że z promocji skorzystają także ci, którzy dopiero zakupią telefon firmy Samsung. Sama aktywacja usługi YouTube Premium musi nastąpić do 6.04.2021.

youtube premium dla użytkowników samsunga

Jak długo będziemy mogli korzystać z YouTube Premium bez opłat? To zależy od tego, jaki model smartfona kupimy. W przypadku urządzeń Galaxy Z Flip, Galaxy Fold oraz wszystkich smartfonów z serii Galaxy S20, okres bezpłatnego dostępu do YouTube Premium to 4 miesiące. Użytkownicy wszystkich pozostałych smartfonów Samsung Galaxy, którzy spełnili kryterium daty zakupu oraz aktywacji urządzenia, dostaną YouTube Premium za darmo na 2 miesiące. Liczą się także tablety Galaxy Tab. YouTube Premium jest dostępny bezpłatnie dla użytkowników smartfonów Samsunga, ale warto pamiętać o jeszcze jednej zasadzie. Decyduje ona o tym, kto ostatecznie może skorzystać z promocji. Oferta została przygotowana dla osób, które nie korzystały dotąd z bezpłatnego okresu próbnego w YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red lub Google Play Music.

Czytaj także: Snapdragon 865+ – pierwsze przecieki o nowym procesorze

Jak otrzymać dostęp do bezpłatnego YouTube Premium, jeśli spełniamy wszystkie kryteria? Trzeba otworzyć aplikację YouTube na telefonie lub wejść na stronę youtube.com/premium/Samsung. Następnie wybieramy konto > zasubskrybuj YouTube Premium > wypróbuj bezpłatnie.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy