OnePlus to jeden z popularniejszych producentów smartfonów, który cały czas zdobywa nowych klientów. Trudno się temu dziwić, bo urządzenia firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie bez powodu, wszak oferują świetny stosunek jakości do ceny. Dotychczas OnePlus produkował jedynie smartfony flagowe, ale od dłuższego czasu wiemy, że wraz z premierą serii 8 pojawi się także urządzenie ze średniej półki. Według wcześniejszych plotek miało ono nosić nazwę OnePlus 8 Lite, aczkolwiek teraz dwa niezależne źródła poinformowały, że wyczekiwane urządzenie w istocie będzie się nazywało inaczej.

OnePlus 8 Lite to nie OnePlus 8 Lite – według nowych doniesień, rzecz jasna

oneplus 8 lite wyglad design specyfikacja

Rodzina OnePlus 8 zbliża się wielkimi krokami. Jednym z jej przedstawicieli będzie model ze średniej półki, który według dotychczasowych plotek miał nosić nazwę OnePlus 8 Lite. Teraz jednak dwa niezależne i różne od siebie źródła wskazują, że wyczekiwany sprzęt to nie OnePlus 8 Lite, a OnePlus Z.

Zobacz także: Jakie firmy pokazały ludzką twarz podczas pandemii koronawirusa, a które nie? Ta strona zbiera informacje, które warto zapamiętać na lata

Biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejsza informacja pochodzi od dwóch różnych informatorów, jest ogromna szansa, że się sprawdzi. Mimo wszystko należy pamiętać, że to nadal tylko i wyłącznie niepotwierdzone plotki. Rozwiać wszelkie wątpliwości może tylko sam OnePlus, co też zresztą zapewne w ciągu najbliższych kilku dni zrobi. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.