ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
najchętniej oglądane w hbo go

Aktualizacja biblioteki HBO GO – wtorek

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

HBO GO to fenomenalny serwis streamingowy, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie, co zresztą zupełnie mnie nie dziwi. W ofercie platformy można znaleźć wiele ciekawych filmów i seriali, a co najlepsze – nowe tytuły są nieustannie dodawane. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo na HBO GO pojawiło się całkiem sporo nowości. Z ich pełnym zestawieniem jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części tekstu.

Wtorkowa aktualizacja oferty HBO GO – marzec 2020

HBO GO logo

Miłośnicy HBO GO nie mogą narzekać na brak regularnie dodawanych nowości, bo platforma niemal codziennie wprowadza do swojej oferty kolejne filmy czy seriale. Dziś do biblioteki serwisu zawitały następujące pozycje:

  • Spisek przeciwko Ameryce (2020) [odcinek S01E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Batwoman (2019) [odcinek S01E15] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Kłamstwa (2017) [odcinek S02E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Last Week Tonight with John Oliver (2014) [odcinek S07E05] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Rodzice (2020) [odcinek S01E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Roswell, w Nowym Meksyku (2019) [odcinek S02E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Ten popularny VPN można obecnie kupić aż 83% taniej! Promocja ograniczona czasowo – lepiej się pospiesz, jeśli chcesz się załapać!

Powyższa lista zawiera dokładnie sześć nowości, a więc całkiem sporo jak na jeden dzień. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że platforma skasowała dziś także kilka odcinków serialu „Ben 10 Reboot” z 2016 roku.

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy