Apple ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnych urządzeń. Jednymi z nich są niesamowicie popularne laptopy z linii MacBook. Najnowszym jej przedstawicielem jest MacBook Pro 16, który jako pierwszy od dawna został wyposażony uwielbianą klawiaturę nożycową. Jak donosi najnowszy raport, kolejne MacBooki z tym typem klawiatury mają trafić do sprzedaży już naprawdę niedługo.

Nowe MacBooki z klawiaturą nożycową – kiedy trafią do sprzedaży?

MacBook Pro 16 oczekiwania

Apple zdało sobie w końcu sprawę z faktu, że klawiatura motylkowa do najlepszych nie należy i zdecydowało się wrócić do typu nożycowego. Jak donosi znany analityk Ming-Chi Kuo, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, nowe MacBooki Pro i MacBooki Air z klawiaturą nożycową trafią do sprzedaży już w drugim kwartale bieżącego roku.

Zobacz także: [Promocje dnia] Głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5, słuchawki Snab Overtone HS-42M, laptop Lenovo IdeaPad 530S 14 i więcej w super cenach!

W swoim poprzednim raporcie Kuo wspomniał, że 13-calowe MacBooki zostaną zastąpione modelami o cal większymi. Niestety w najnowszym doniesieniu nie poinformował, czy zmiana wejdzie w życie już teraz, więc niewykluczone, że klawiatura nożycowa najpierw zawita do 13-calowego modelu. Oczywiście należy pod koniec zaznaczyć, że choć Ming-Chi Kuo to zaufany człowiek, tak mimo wszystko mamy do czynienia tylko i wyłącznie z plotkami, które wcale nie muszą się sprawdzić. Tym bardziej że epidemia koronawirusa trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miała zostać opanowana.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.