realme stawia na tanie 5G

Realme ma bardzo ambitne plany. Firma ogłosiła pierwszy krok w kierunku AIoT

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Realme to stosunkowo nowa na rynku firma, która rozwija się bardzo szybko i nieustannie zdobywa serca i portfele nowych użytkowników. Cztery dni temu został oficjalnie zaprezentowany smartfon Realme X50 Pro 5G, czyli flagowiec z krwi i kości. Producent nie zamierza jednak zwalniać tempa i już teraz opowiedział co nieco o swoich bardzo ambitnych planach na najbliższą przyszłość.

Realme i pierwszy krok w kierunku AIoT

Realme link

Realme ogłosiło swój pierwszy krok w kierunku AIoT (Artificial Intelligence of Things), lub jak kto woli – „sztuczna inteligencja rzeczy”. Otóż firma zapowiedziała Smart Trendsetter Lifestyle, czyli inteligentny system do wykorzystywania w życiu osobistym, domu i podróży. Centrum sterowania wszystkimi produktami AIoT będzie nic innego, jak specjalna aplikacja Realme Link dostępna na smartfony.

Zobacz także: Wygląda na to, że powiadomienia z Google Play o zakończeniu aktualizowania aplikacji mogą powrócić

Realme ponadto poinformowało, że nie zamierza poprzestawać na smartfonach i w ciągu roku wprowadzi na rynek aż cztery inteligentne urządzenia: smartwatcha, słuchawki, Smart Screen i głośnik. Warto zaznaczyć, że w całym 2020 roku Realme pokaże w sumie ponad 20 gadżetów, w tym robota zamiatającego, ładowarki samochodowe, walizki i powerbanki.

Jakby tego było mało, wszystkie znaki na niebie wskazują, że Realme chce na dobre zagościć w naszym kraju. Powstaje polska wersja strony internetowej, a ponadto producent zaczął rozsyłać informacje prasowe w języku polskim. Coś zdecydowanie jest na rzeczy!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy