Microsoft Office 2021 z dożywotnią licencją

Nowy Microsoft Office na Androida, czyli kilka aplikacji w jednej

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie. Jak zapewne większość z was wie, programy Microsoftu są dostępne także na najpopularniejszych platformach mobilnych, czyli Androidzie i iOS. To właśnie na ten pierwszy system Microsoft w ostatnim czasie po cichu wydał całkowicie nowego Office’a, który łączy kilka aplikacji w jedną. Nie da się ukryć, że to naprawdę ciekawy pomysł, który z pewnością spodoba się wielu osobom.

Nowy Microsoft Office na Androida to świetne połączenie kilku aplikacji

Microsoft Office

Microsoft wypuścił po cichu całkowicie nową aplikację Office, która łączy aż trzy aplikacje w jedną całość – PowerPointa, Excela i Word. Program jest dostępny do pobrania w Google Play – waży 95,99 MB i cieszy się bardzo dobrą oceną w postaci 4,5 na 5. Poza połączeniem kilku aplikacji w jedną, nowość od Microsoftu nie wprowadza niczego nowego, jeśli chodzi o funkcje.

Zobacz także: Telefon komórkowy bez dotykowego ekranu i klawiatury? Do tego możesz złożyć go sam

Warto wspomnieć, że nowa aplikacja ma jedną, zasadniczą wadę, która będzie jednak problemem tylko dla niewielu osób. Otóż Office nie oferuje wsparcia dla tabletów, co oznacza, że opisywana apka działa w trybie portretowym nawet na bardzo dużych ekranach. Portal Android Police skontaktował się w tej sprawie z Microsoftem, lecz gigant w odpowiedzi poinformował, że na chwilę obecną nie ma nic do powiedzenia w sprawie wsparcia dla tabletów. A Wy jak oceniacie nowego Office’a, który łączy trzy aplikacje w jedną całość? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy