ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
honor tv

Honor poinformował, kiedy i gdzie zaprezentuje produkty, które zamierzał pokazać na MWC 2020

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Honor to submarka Huweia, która radzi sobie bardzo dobrze. Producent regularnie wydaje nowe smartfony i inne gadżety, a nowości od firmy mieliśmy poznać na targach MWC 2020. Niestety, jak powszechnie wiadomo, wydarzenie się nie odbędzie z uwagi na trwającą w najlepsze epidemię koronawirusa. Teraz Honor poinformował, kiedy i gdzie zaprezentuje produkty, które zamierzał pokazać na MWC.

Honor zapowiada własną konferencję zamiast MWC

honor v30 pro aparat dxomark wynik ocena

Honor planował przyjechać na tegoroczne targi MWC i pokazać tam swoje nowości, ale cóż – nie wypaliło. Producent nie zamierza jednak spoczywać na laurach i już zapowiedział własną konferencję, na której zaprezentuje wszystko, co planował ujawnić na MWC 2020. Otóż prezentacja odbędzie się 24 lutego, jednak wyłącznie online, co oznacza, że nie będzie na niej prasy, partnerów ani zwykłych gości. Wydarzenie będzie transmitowane na wszystkich kluczowych platformach: Facebooku, Twitterze, YouTube, a także oficjalnej stronie firmy.

Zobacz także: [Promocje dnia] Honor 20, Meizu X8, OnePlus 7 Pro i więcej w fenomenalnych cenach!

Jeśli chodzi o nowości, które Honor pokaże już za kilka dni, to niestety nie wiemy nic – na podstawie niedawnych plotek możemy się jedynie domyślać, że model 8X dostanie nowe wersje kolorystyczne. Na premiery nowych smartfonów raczej nie ma co liczyć, bo MWC zwykle nie jest miejscem na tego typu ogłoszenia. A jeśli Honor nie planował przedstawić smartfonów na MWC, to na własnej konferencji, która zastępuje odwołane targi, raczej też tego nie zrobi.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy