najchętniej oglądane w hbo go

Środowa aktualizacja biblioteki HBO GO

Newsy

HBO GO jest jednym z największych serwisów streamingowych na świecie. W ofercie giganta można znaleźć wiele ciekawych filmów i seriali, a co najważniejsze – cały czas ich przybywa. Regularne aktualizowanie biblioteki jest bowiem konieczne, aby aktualni użytkownicy HBO GO się nie zanudzili, a nowi przybywali. Dziś na wspomnianej platformie pojawiła się garść nowych tytułów, których pełne zestawienie umieściłem w dalszej części tekstu.

HBO GO – aktualizacja biblioteki serwisu (środa, luty 2020)

HBO GO logo

Na HBO GO niemal codziennie pojawia się coś nowego. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bowiem na platformę trafiła garść nowości. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • Ali i Cavett: Opowieść z taśm (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Książę przypływów (1991) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Cudotwórcy (2019) [odcinek S02E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Honor Band 5, Modecom Volcano Blade Kalih Blue, SilentiumPC Vero L2 500 W i więcej w super cenach!

Dziś dodano tylko trzy pozycje – dwa nowe filmy oraz jeden odcinek serialu. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zobaczcie moje zestawienie najlepszych seriali HBO GO i przekonajcie się, że na tej platformie naprawdę jest co oglądać. Choć dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO GO nie jest największa, mimo wszystko lepsze to niż nic.

Źródło: Upflix


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x