HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, który cały czas zdobywa nowych użytkowników. Jest to możliwe dzięki regularnym aktualizacjom biblioteki, bo jak wiadomo, użytkownicy cały czas oczekują nowych filmów i seriali, by mieć co oglądać. A skoro już o aktualizacji biblioteki mowa, to dziś na HBO GO pojawiła się garść nowości – niewiele, ale zawsze coś. Ze wszystkimi możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja oferty HBO GO – luty 2020

HBO GO

Wszyscy abonenci HBO GO z pewnością się ucieszą, bowiem na platformie dodano dziś nieco nowości – niemal nie ma dnia, by we wspomnianym serwisie nie pojawiło się coś nowego i chwała mu za to. Pełna lista produkcji, które dziś dodano, prezentuje się następująco:

  • Prezydent z kreskówki (2018) [odcinek S03E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Szczypta romansu (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: romans, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Kolejne złośliwe aplikacje zostały odkryte w Google Play – oszukują nieświadomych użytkowników na pieniądze!

To by było na tyle – dzisiaj dodano jedynie jeden film oraz jeden odcinek serialu. A skoro już o serialach mowa, to zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem przedstawiającym najlepsze seriale HBO GO – być może akurat coś wam przypadnie do gustu. A jeśli nie ograniczacie się tylko do wspomnianej platformy, to możecie też zerknąć na najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale Amazon Prime Video.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.