samsung galaxy fold 2

Szczegóły Galaxy Fold 2 – wszystko, co najlepsze od Samsunga

2 minuty czytania
Komentarze

Przez długi okres Galaxy Z Flip był nazywany roboczo przez nas jako Galaxy Fold 2. Jednak Fold zostaje Foldem i jego następca to osobny projekt. Powoli poznajemy szczegóły, czym tak naprawdę będzie Galaxy Fold 2 i nie da się ukryć, że zapowiada się on wyjątkowo interesująco. Naturalnie plotki rządzą się swoimi prawami, ale pamiętacie Galaxy One? Połączenie dwóch, flagowych serii Samsunga w jedną może się na swój sposób ziścić, ale dorzućmy do tego jeszcze ulepszony, elastyczny wyświetlacz i oto Galaxy Fold 2.

Samsung Galaxy Fold 2 połączy Galaxy S, Galaxy Note i dorzuci coś od siebie

Samsung Galaxy Fold został pokazany w lutym ubiegłego roku. Naturalnie dużo czasu minęło, zanim dostaliśmy możliwość jego kupienia. W tym samym miesiącu w tym roku poznamy Galaxy S20 i wspomnianego Galaxy Z Flip, więc na Galaxy Fold 2 musimy nieco dłużej poczekać, bo do drugiego kwartału. Spodziewajmy się rozkładanego, 8-calowego ekranu (zamiast 7,3-calowego), który zostanie przykryty UTG (Ultra Thin Glass), a nie plastikiem, który łatwo się rysuje. We wnętrzu nie może zabraknąć Snapdragona 865, a więc też 5G. Jednak to, co najbardziej istotne, to prawdopodobieństwo pojawienia się S Pena. Na tym etapie plotek nie wiemy, czy mowa jest po prostu o wsparciu stylusa, czy też znajdzie on swoje miejsce w obudowie.

Zobacz też: Apple może być dumne – iPhone 11 to ewidentnie sukces.

Na deser pojawia się wzmianka o głównym aparacie 108 MPx, który będzie częścią większego zestawu – zapewne przeszczepionego z Galaxy S20 Ultra. Tym samym Galaxy Fold 2 zapowiada się wyjątkowo dobrze, ale naturalnie nie wiemy nic na temat ceny, a niewiele wskazuje na to, aby Samsung również w przypadku tego modelu zdecydował się na ograniczenia do 1000 dolarów.

Źródło: GSM Arena

Motyw