Dzień bez nowej informacji o Galaxy S20 uważam oficjalnie za otwarty. Do 11 lutego dowiemy się średnio raz dziennie czegoś nowego o flagowcach Samsunga. Rozpoczynamy okres zbierania wszelkich informacji na temat tych urządzeń, a wręcz klarowania tego, co nas czeka. Tym razem niejako dostajemy potwierdzenie, jakie aparaty tak właściwie pojawią się w poszczególnych reprezentantach Galaxy S20. Przy okazji odkrywamy kolejną funkcję, którą Samsung zapewne będzie podkreślał na premierowej konferencji. Mowa o tytułowym, 100x zoomie.

Samsung Galaxy S20 Ultra ze 100x zoomem hybrydowym pozwoli robić zdjęcia gwiazdom

Czy Galaxy S20 Ultra 5G będzie drastycznie różnił się od zwykłego Galaxy S20 Ultra? To nowa zagadka, którą zapewne będziemy rozwiązywać w najbliższych tygodniach. W zeszłym roku Galaxy S10+ i Galaxy S10 5G to były zupełnie różne urządzenia. Jednak już Galaxy Note10 5G i Galaxy Note10+ były bliźniacze poza modułem łączności. Tym samym, co tak naprawdę nowego przekazuje Ishan Agarwal, który niejednokrotnie podawał sprawdzone informacje? Przede wszystkim wyjaśnienie, czym jest Space Zoom, a więc nazwa funkcji, która od kilku miesięcy przewija się w różnych plotkach, ale też w aplikacji aparatu z One UI 2. Mowa o 100x zoomie hybrydowym, a więc wykorzystaniu peryskopu, który ma zawitać właśnie w topowym wydaniu flagowca od Samsunga. Dodatkowo dowiadujemy się, że tylko on z całej serii wykorzysta matrycę 108 MPx jako główną. Pozostała dwójka, a więc Galaxy S20 i Galaxy S20+ zostaną wyposażone w nową generację czujnika 12 MPx.

Zobacz też: POCO F2 jest coraz bliżej! Xiaomi potwierdza swoje plany.

Dodatkowo po raz kolejny poznajemy przekątne wyświetlaczy, aczkolwiek te w dobie dzisiejszego wycieku zdjęć Galaxy S20+ są niczym szczególnym. Naturalnie ten smartfon nie zaoferuje fotografowania gwiazd, jakby były tuż obok nas, ale czy to faktycznie funkcja, która przekona Was do zakupu akurat tego telefonu?

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.