Apple A13 większe zamówienia

iPhone 11 olbrzymim sukcesem – dostawcy proszeni o zwiększenie produkcji

Newsy

Firma Apple zgłosiła się do z prośbą TSMC, aby tajwański gigant zwiększył produkcję procesora A13. Jest to efekt tego, że popyt na iPhone 11 był wyższy, niż wcześniej przewidywano. Informacja ta nadchodzi po tym, jak smartfony z tej serii okazały się sporym sukcesem w Chinach. To oznacza, że niechęć do firmy Apple w Państwie Środka zaczęła odchodzić już w zapomnienie i producent wciąż może się rozwijać na tamtym rynku.

Apple zwiększa zamówienia na układ A13

Apple A13 większe zamówienia

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W związku z tym gigant z Cupertino musi zwiększyć moce produkcyjne swojego smartfona, aby sprostać wysokim zamówieniom. TSMC jest głównym producentem procesorów dla Apple. Jak dobrze wiadomo, bez tych elementów produkcja iPhone nie jest możliwa. Zwiększenie zamówień podobno wiąże się także z nadchodzącym modelem iPhone w przystępnej cenie. Poinformowano, że urządzenie będzie wyposażone w konstrukcję podobną do tej z iPhone 8, ale z nowszym i szybszym procesorem A13. Niestety, nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale iPhone 8 był jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów firmy w ostatnich latach.

Zobacz też: Toshiba udowadnia, że zwykły PC może przewyższyć komputer kwantowy

W tym roku zobaczymy także kolejną generację smartfonów od Apple. Biorąc pod uwagę dotychczasowe nazewnictwo, to śmiało możemy założyć, że zostanie on wyposażony w układy Apple A14. Te również będą produkowane przez TSMC, tym razem jednak w procesie 5 nm. Zwiększenie zamówień na układy A13 może negatywnie wpłynąć na plany AMD. TSMC już teraz nie wyrabia z zamówieniami dla swoich odbiorców. Natomiast Czerwoni także planują zwiększenie zamówień. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na premierę układów z serii Ryzen 4000.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x