ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy M40

Poznaliśmy kluczowe elementy specyfikacji Galaxy M21

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

W styczniu zeszłego roku Samsung zapowiedział Galaxy M20, więc już najwyższa pora, by gigant zdradził co nieco o jego następcy. Co prawda Koreańczycy nic nie powiedzieli, ale za to dzięki benchmarkowi Geekbench udało nam się poznać kluczowe elementy specyfikacji Galaxy M21. Oczywiście zaskoczenia nie ma, ale przecież chyba nikt go nie oczekiwał.

Kluczowe elementy specyfikacji Galaxy M21 znalezione w benchmarku Geekbench

Samsung Galaxy M21 geekbench

Benchmark Geekbench już niejednokrotnie dostarczał nam wiarygodnych informacji o nadchodzących smartfonach, więc dzisiejsza sytuacja nie jest wyjątkiem. Otóż Galaxy M21 zostanie wyposażony m.in. w procesor Exynos 9611 i 4 GB RAM, a w dniu premiery będzie działać pod kontrolą najnowszego Androida 10. Inne plotki sugerują dodatkowo, że smartfon trafi do sprzedaży w wersji z 64 i 128 GB pamięci wbudowanej oraz w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, niebieskiej i zielonej.

Zobacz także: Premie za ankiety w Polsce – nareszcie możemy zarabiać z Google Opinion Rewards

Samsung nie wypowiedział się jeszcze w temacie Galaxy M21, ale z racji na fakt, że jego poprzednik został wydany mniej więcej w tym okresie, jego premiera najprawdopodobniej jest tylko kwestią dni – zapewne firma zechce go pokazać przed gwiazdą roku, czyli flagowej rodzinie Galaxy S20. Naturalnie nie znamy jeszcze ceny, w jakiej opisywany smartfon trafi do sklepów. Jest jednak duża szansa, że kwota ta będzie podobna do tej, w której sprzedawany był Galaxy M20. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy