Google Opinion Rewards, a u nas Premie za ankiety w Google to usługa, która jest doskonale znana za granicą i była wychwalana za prosty sposób zdobycia gotówki na wydatki w Sklepie Play. Od dzisiaj też może być instalowana w Polsce. Co prawda usługa pod koniec zeszłego roku nie zyskała wielkiej chluby, ale o tym w swoim czasie. Po prostu trzeba być czujnym, a od dzisiaj nie tylko Polacy mogą odpowiadać na pytania i zarabiać, bo na listę wspieranych państw trafiły również Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Chile.

Google Opinion Rewards, czyli Premie za ankiety Google już dostępne w Polsce

premie za ankiety google opinion rewards w polsce

Naturalnie Google Opinion Rewards znajdziecie za darmo w Sklepie Play w ramach hasła Premie za ankiety Google. W ramach pierwszego uruchomienia musicie skonfigurować swoje konto, podając kod pocztowy, grupę wiekową, płeć, znajomość języków, a także możliwość udostępniania lokalizacji. Naturalnie wszystko po to, aby dobrać lepsze ankiety do uzupełnienia. Oczywiście wypełniamy je po to, aby zarobić, ale nie spodziewajcie się ogromnych kwot. Maksymalnie można liczyć na 4 złote. Mimo wszystko grosz do grosza i będziecie mogli kupić aplikacje w Sklepie Play lub filmy, muzykę czy też książki. Niemniej nie liczcie, że siądziecie jednego dnia i uzupełnicie tysiące ankiet – te są generowane w ramach aktualnych potrzeb Google. Po instalacji otrzymacie pierwszą, za którą nie zarobicie, ale Amerykanie będą pewni, że czytacie ze zrozumieniem.

Zobacz też: Japonia już podaje terminy, kiedy poznamy 6G.

W takim razie, co Google Opinion Rewards zrobiło, że stało się o nim głośno pod koniec 2019 roku? Otóż okazało się, że tytułowe premie za ankiety mają swój termin ważności i ten zaczął się kończyć bez wcześniejszego uprzedzenia. W ten sposób wiele osób, które odkładały na większe zakupy, nagle zaczęły tracić swoje fundusze. Dlatego po prostu bądźcie czujni i na bieżąco sprawdzajcie, czy możecie wypełnić kolejne ankiety!

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.