HBO GO cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W tym niezwykle lubianym serwisie streamingowym można aktualnie znaleźć naprawdę wiele ciekawych filmów i wciągających seriali, jednak w bibliotece platformy nieustannie zachodzą zmiany. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem kluczem do sukcesu na rynku jest regularne aktualizowanie zawartości swojej oferty. Choć zwykle HBO GO dodaje do niej nowości, to czasami też usuwa tytuły, których z różnych powodów nie opłaca się dalej utrzymywać. Dziś mamy do czynienia z obiema sytuacjami.

Nowości na HBO GO – środa, styczeń 2020

najchętniej oglądane w hbo go

HBO GO niemal codziennie aktualizuje swoją bibliotekę. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bowiem na platformie dodano garść nowości. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • All American (2018) [odcinek S02E09] [+ audio, + napisy]
  • Wściekły byk (1980)
  • Batwoman (2019) [odcinek S01E10] [+ napisy]

Zobacz także: Apple idzie na rękę FBI – możemy zapomnieć o pełnym szyfrowaniu plików w chmurze

Nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja oferty HBO GO nie jest zbyt obszerna, bo dodano tylko jeden nowy film i dwa nowe odcinki seriali. Będąc przy serialach, nie mógłbym przegapić okazji, aby zachęcić was do zapoznania się z moim tekstem o najlepszych serialach HBO GO – jest szansa, że któraś produkcja wciągnie was na długie godziny. Wracając jednak do dzisiejsze aktualizacji biblioteki: na nowościach niestety nie koniec, bo serwis zdecydował się także na skasowanie filmu „Blaze” z 2018 roku.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.