ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Czyżby Telltale Games szykował trzeci sezon The Walking Dead?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
the walking dead

Niektórym walka z zombie się nie nudzi, więc im więcej grywalnych tytułów tym lepiej. Swoich sił można próbować w hojnie nagradzanej produkcji studia Telltale Games – The Walking Dead. Do tej pory w Sklepie Play ukazał się cały pierwszy sezon oraz częściowo drugi. Chcielibyście trzeci?

Fani serii z pewnością będą uradowani faktem, że studio potwierdziło prace nad kolejnym sezonem. Jak już wspominałem wyżej, druga część pięcioodcinkowej gry na emocjach nie znalazła jeszcze swojego końca, aczkolwiek swoich sił jako Clementine już można próbować. Czego możemy się spodziewać w następnej odsłonie? Tego jeszcze nie wiadomo. Twórcy nie ujawnili żadnych konkretnych informacji. Nie znamy więc nawet daty premiery, ale możemy przypuszczać, że będzie to rok 2015.

walking dead

Warto jednak zauważyć, że pierwszeństwo zawsze mieli posiadacze PC, dopiero w późniejszym czasie produkcja lądowała na urządzeniach mobilnych. Tak też z pewnością będzie i tym razem, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość i ćwiczyć silną wolę, by nie ulec wersji na komputery.

Zaskakuje jednak fakt tak szybciej decyzji o tworzeniu trzeciego sezonu. Musi to być znak, że marka dalej zyskuje uznanie wśród graczy. Warto przypomnieć również, że niedawno dowiedzieliśmy się o tworzeniu jeszcze jednego tytułu w tej tematyce, mianowicie o The Walking Dead: No Man’s Land, który ma mieć bliższe relacje z serialem.

Czekacie na trzeci sezon? Czy jednak drugi Wam nie przypadł do gustu? Osobiście przyznam, że przygody Lee bardziej mnie pochłonęły. Być może jestem zbyt uprzedzony do Clementine. Może jednak warto spróbować drugi raz? Dajcie znać.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy