ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Mało Wam walk z zombie? The Walking Dead: No Man’s Land powinno to zmienić

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
walking dead 2

Sukces The Walking Dead jest niepowtarzalny. Marka świetnie sobie radzi na rynku od wielu lat – komiksy, serial, gry wideo, a nawet książka. Jednak fanom wciąż mało, dlatego też został wypuszczony zwiastun nadchodzącej mobilnej produkcji, która zagości na Androidzie. Współpraca z AMC z pewnością dostarczy nam wrażeń znanych wprost z dużego ekranu.

Do tej pory przyszło nam walczyć z chodzącymi trupami w pierwszym i drugim sezonie The Walking Dead studia Telltale Games oraz The Walking Dead: Survival Instinct. Prezentowana jednak produkcja jest zupełnie czymś nowym. Za The Walking Dead: No Man’s Land stoi Next Games we współpracy z AMC. Twórcy podkreślają, że chcą zbliżyć się jak najbliżej do oryginału – strategia przetrwania, zadbanie o schronienie dla naszych ludzi, moralne wybory, a przede wszystkim walka z żywymi trupami.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_aiRboM4fok#t=26[/youtube]

Fabularnie gra ma być analogiczna do serialu oraz historii przedstawionych w produkcjach Telltale Games. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądać rozgrywka, ale możemy przypuszczać, że twórcy postawią na model przetrwania. Mam tylko nadzieję, że dołożą od siebie parę innowacyjnych pomysłów i nie powstanie tutaj marnej jakości „kopia”.

Niestety, by przekonać się o efektach prac i ponownie stanąć twarzą w twarz z hordą zombie będziemy musieli poczekać do 2015 roku, kiedy to nastąpi premiera piątego sezonu serialu. Jesteście zainteresowani tematyką czy może już Wam się „przejadła”?

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy