Xiaomi Mi A3

Xiaomi w końcu zdradziło, kiedy Mi A3 dostanie Androida 10

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Xiaomi to firma, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Ma w swoim portfolio naprawdę wiele najróżniejszych urządzeń, jednak zdecydowanie najgłośniejszymi z nich są smartfony z Androidem. A skoro już o Androidzie mowa, to kilka dni temu Android 10 trafił na Mi A2, zostawiając tym samym użytkowników nowszego Mi A3 na lodzie. Na szczęście dowiedzieliśmy się już, kiedy A-trójki załapią się na wyczekiwane uaktualnienie.

Android 10 na Xiaomi Mi A3 – kiedy aktualizacja?

Android custom rom pierwsze kroki

W końcu Xiaomi zdradziło, kiedy użytkownicy Mi A3 dostaną aktualizację do Androida 10. Mianowicie – w połowie lutego, ale dokładnej daty niestety nie podano. Warto wspomnieć, że według niektórych posiadaczy Mi A2 z zainstalowanym Androidem 10, aktualizacja nie została do końca dopracowana, bo pojawiły się błędy m.in. z interfejsem i VoWiFi. Choć nie jest jasne, dlaczego to właśnie Mi A2 otrzymało najnowsze wydanie Zielonego Robocika przed Mi A3, tak być może dobrze się stało – jest bowiem spora szansa, że aktualizacja dla Mi A3 będzie stała na wyższym poziomie jeśli chodzi o dopracowanie.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi Band 4, AMD Ryzen 5 2600, Motorola Moto G6 Plus + etui i więcej w fantastycznych cenach!

Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać, aż Xiaomi wypuści opisywane uaktualnienie. Do połowy lutego jeszcze tylko miesiąc, więc szybko zleci. Android 10 przynosi sporo ciekawych nowości – m.in. nowe gesty oraz usprawnienia w kwestii prywatności.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy