Blackview jest jednym z tych chińskich producentów, którzy nie boją się wprowadzać innowacji i podejmować ryzyka, które są niezbędne przy konkurowaniu na tak wymagającym rynku, jakim jest rynek smartfonów. Podczas nadchodzących targów MWC 2020, które rozpoczną się 24 lutego, firma wprowadzi model napędzany przez procesor MediaTek Dimensity 1000. Poza nim producent przygotował szereg propozycji z różnych wariantów cenowych.

 

Blackview z Dimensity 1000

Blackview z Dimensity 1000

Dawniej procesory MediaTeka były czymś, od czego większość osób wolałaby trzymać się z daleka. Jednak w tym roku w tym tajwańskim producencie zaszła olbrzymia przemiana. Wiele wskazuje na to, że układ Dimensity 1000 będzie najmocniejszym procesorem obecnej generacji. Natomiast biorąc pod uwagę, że Snapdragon 865 wymaga zewnętrznego modemu LTE i 5G, to na pewno jest on najmocniejszym procesorem ze zintegrowanym modemem 5G. Połączenie tego z pancerną obudową i potężną baterią, do których przyzwyczaił już nas ten chiński producent, sprawi, że będziemy mieli do czynienia z flagowcem do zadań specjalnych z krwi i kości. Podczas targów mamy poznać jeszcze trzy inne urządzenia.

Zobacz też: Intel potrzebuje procesorów AMD do testowania swoich najnowszych dysków SSD

Warto tu zacząć od Blackview BV6900, który jest następcą modelu BV6800 Pro z 2018 roku. Możemy więc oczekiwać pancernego smartfona z potężną baterią. Miejmy nadzieję, że w przeciwieństwie do starszego brata nie dostanie on przestarzałego już w dniu premiery układu. Znacznie mniej topornie ma się prezentować model BV6300 Pro. Producent obiecuje tutaj smukłą konstrukcję i niższą wagę. To jednak tylko pozory. Wciąż mamy do czynienia z pancernym urządzeniem. Oczywiście nie należy się po nim spodziewać wytrzymałości typowej dla większości modeli firmy, jednak powinien przeżyć całkiem sporo. Poza wytrzymałymi telefonami firma produkuje również zwykłe smartfony, a jednym z nich jest Blackview A80. Podobnie jak A80 Pro, również ten będzie wyposażony w poczwórny aparat. Dodatkowo producent obiecuje atrakcją cenę.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.