ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
LG V50 ThinQ with Dual Screen 03

LG V60 ThinQ pojawi się na MWC i ulepszy drugi wyświetlacz

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

W tym roku LG nieco przyspieszyło swój tryb wydawniczy. Tak jak seria V debiutowała w drugiej połowie roku, tak V50 ThinQ poznaliśmy na Mobile World Congress w lutym. Firma w ten sposób pokazała swój pierwszy smartfon z 5G, ale też nowy dla siebie sposób wykorzystania drugiego ekranu. Producent nie ma zamiaru rezygnować z tego elementu, więc zostanie on ulepszony w V60 ThinQ, którego premiera już przez wiele źródeł jest typowana na przyszłoroczne MWC.

LG V60 ThinQ poznamy na MWC wraz z ulepszonym drugim wyświetlaczem

V50 ThinQ 5G

My nie otrzymaliśmy możliwości poznania LG V50 ThinQ, ale w drugiej połowie roku LG postanowiło pokazać G8X ThinQ, czyli dokładnie to samo, ale bez 5G. Nadchodzący V60 ThinQ ma kontynuować wizję rodziny urządzeń z technologią łączności nowej generacji, ale firma ma przede wszystkim skupić się na poprawie drugiego wyświetlacza. Nie chodzi o samą jakość ekranu, a o sposób rozkładania, czyli sam zawias. Ten ma pozwalać na dowolne zatrzymywanie się akcesorium, bez konieczności blokowania go w konkretnych punktach, czyli na płasko lub zamknięty.

Zobacz też: CLOSER – aplikacja, która odmienia sposób oglądania koncertu.

Oczywiście przyszłoroczne targi Mobile World Congress w Barcelonie odbędą się pod koniec lutego i wtedy mamy poznać LG V60 ThinQ. Co ciekawe, na tę chwilę nie pojawia się żadna wzmianka na temat następcy serii G8. Kilkukrotnie w tym roku poruszano kwestię, jakoby Koreańczycy mieli z niej zrezygnować i czyżby faktycznie plotki miały się urzeczywistnić w przyszłym roku? Niewykluczone, że LG pójdzie drogą Sony i drastycznie ograniczy swoje portfolio, a także dostępność na wybranych rynkach.

Źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy