LG V50 ThinQ with Dual Screen 03

LG V60 ThinQ pojawi się na MWC i ulepszy drugi wyświetlacz

Newsy

W tym roku LG nieco przyspieszyło swój tryb wydawniczy. Tak jak seria V debiutowała w drugiej połowie roku, tak V50 ThinQ poznaliśmy na Mobile World Congress w lutym. Firma w ten sposób pokazała swój pierwszy smartfon z 5G, ale też nowy dla siebie sposób wykorzystania drugiego ekranu. Producent nie ma zamiaru rezygnować z tego elementu, więc zostanie on ulepszony w V60 ThinQ, którego premiera już przez wiele źródeł jest typowana na przyszłoroczne MWC.

LG V60 ThinQ poznamy na MWC wraz z ulepszonym drugim wyświetlaczem

V50 ThinQ 5G

My nie otrzymaliśmy możliwości poznania LG V50 ThinQ, ale w drugiej połowie roku LG postanowiło pokazać G8X ThinQ, czyli dokładnie to samo, ale bez 5G. Nadchodzący V60 ThinQ ma kontynuować wizję rodziny urządzeń z technologią łączności nowej generacji, ale firma ma przede wszystkim skupić się na poprawie drugiego wyświetlacza. Nie chodzi o samą jakość ekranu, a o sposób rozkładania, czyli sam zawias. Ten ma pozwalać na dowolne zatrzymywanie się akcesorium, bez konieczności blokowania go w konkretnych punktach, czyli na płasko lub zamknięty.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: CLOSER – aplikacja, która odmienia sposób oglądania koncertu.

Oczywiście przyszłoroczne targi Mobile World Congress w Barcelonie odbędą się pod koniec lutego i wtedy mamy poznać LG V60 ThinQ. Co ciekawe, na tę chwilę nie pojawia się żadna wzmianka na temat następcy serii G8. Kilkukrotnie w tym roku poruszano kwestię, jakoby Koreańczycy mieli z niej zrezygnować i czyżby faktycznie plotki miały się urzeczywistnić w przyszłym roku? Niewykluczone, że LG pójdzie drogą Sony i drastycznie ograniczy swoje portfolio, a także dostępność na wybranych rynkach.

Źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x