W tym roku LG nieco przyspieszyło swój tryb wydawniczy. Tak jak seria V debiutowała w drugiej połowie roku, tak V50 ThinQ poznaliśmy na Mobile World Congress w lutym. Firma w ten sposób pokazała swój pierwszy smartfon z 5G, ale też nowy dla siebie sposób wykorzystania drugiego ekranu. Producent nie ma zamiaru rezygnować z tego elementu, więc zostanie on ulepszony w V60 ThinQ, którego premiera już przez wiele źródeł jest typowana na przyszłoroczne MWC.

LG V60 ThinQ poznamy na MWC wraz z ulepszonym drugim wyświetlaczem

V50 ThinQ 5G

My nie otrzymaliśmy możliwości poznania LG V50 ThinQ, ale w drugiej połowie roku LG postanowiło pokazać G8X ThinQ, czyli dokładnie to samo, ale bez 5G. Nadchodzący V60 ThinQ ma kontynuować wizję rodziny urządzeń z technologią łączności nowej generacji, ale firma ma przede wszystkim skupić się na poprawie drugiego wyświetlacza. Nie chodzi o samą jakość ekranu, a o sposób rozkładania, czyli sam zawias. Ten ma pozwalać na dowolne zatrzymywanie się akcesorium, bez konieczności blokowania go w konkretnych punktach, czyli na płasko lub zamknięty.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: CLOSER – aplikacja, która odmienia sposób oglądania koncertu.

Oczywiście przyszłoroczne targi Mobile World Congress w Barcelonie odbędą się pod koniec lutego i wtedy mamy poznać LG V60 ThinQ. Co ciekawe, na tę chwilę nie pojawia się żadna wzmianka na temat następcy serii G8. Kilkukrotnie w tym roku poruszano kwestię, jakoby Koreańczycy mieli z niej zrezygnować i czyżby faktycznie plotki miały się urzeczywistnić w przyszłym roku? Niewykluczone, że LG pójdzie drogą Sony i drastycznie ograniczy swoje portfolio, a także dostępność na wybranych rynkach.

Źródło: Android Authority
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.