Stosunkowo niedawno mogliście przeczytać moją recenzję OnePlus 7T. Jest to smartfon pełen zalet i wciąż utrzymuje ducha tej firmy. Towarzyszy mu też OnePlus 7T Pro, który względem OnePlus 7 Pro praktycznie w ogóle się nie zmienił. Niemniej są to nowe modele, przed którymi jest cała seria aktualizacji. Znając matematyczną firmę, wszystko zostanie podzielone na etapy, a jednym z pierwszych z nich są zamknięte testy, do których OnePlus właśnie szuka użytkowników. Liczba miejsc jest ograniczona, choć wymagania nie wydają się ciężkie do spełnienia.

Testerzy z OnePlus 7T i 7T Pro będą o krok przed wszystkimi

oneplus 7t testy zamknieta beta testerzy

Wspomniałem o wymaganiach, więc oto one:

  • Musisz posiadać jeden z modeli z serii OnePlus 7T
  • Musisz być aktywnym użytkownikiem społeczności OnePlus
  • Musisz być w stanie stale komunikować się i przekazywać opinię zespołowi firmy poprzez Slacka

Naturalnie nie wszyscy, którzy spełniają powyższe punkty, będą mieli możliwość testowania wczesnych wersji oprogramowania. Liczba miejsc jest ograniczona do 250, choć nie ma mowy o równym podziale pomiędzy poszczególnymi smartfonami. Nie liczy się też kolejność zgłoszeń – to OnePlus wybierze najlepszych. Jeśli jesteście zainteresowani, to zgłoście się przez dedykowany formularz.

Zobacz też: Oppo z aparatem pod ekranem kończy wojnę o notcha.

Oczywiście zwycięzcy będą musieli podpisać odpowiednią umowę o poufność, aby nie ujawniać planowanych przez firmę zmian. Trzeba też być świadomym, że wczesne, zamknięte wersje oprogramowania nie muszą należeć do tych stabilnych, które nadają się do codziennego użytkowania. Mimo wszystko zapaleńców Oxygen OS na pewno nie brakuje, więc społeczność OnePlusa ponownie da o sobie znać. Może udało Wam się uczestniczyć we wcześniejszych edycjach i podzielicie się wrażeniami?

Źródło: 9to5Google