motorola one zoom przedstawiona oficjalnie specyfikacja cena wyglad

Motorola One Zoom w DxOMark – nie tylko flagowce mają dobre aparaty

Newsy

Motorola One Zoom to jeden z najlepszych smartfonów firmy, który możecie dzisiaj kupić w Polsce. Amerykanie w tym roku niechętnie podeszli do tematu flagowców, ale w ramach nowej generacji ma się to zmienić. Niemniej na pewno firma nie może narzekać, bo zainteresowanie ich produktami stale rośnie. Niewątpliwie stworzenie i rozwój serii One okazał się dobrym ruchem. One Zoom, będąc sztandarowym produktem rodziny, został właśnie przetestowany przez DxOMark.

Motorola One Zoom w DxOMark niczym flagowiec sprzed 3 lat

motorola one zoom dxomark aparat wynik

Cztery aparaty One Zoom zostały ocenione na poziomie… iPhone’a 7 Plus, który tak naprawdę otrzymał punkt więcej. Tylko na wynik smartfona Apple nie miały wpływu odrębne oceny obiektywu szerokokątnych i teleobiektywu, a to właśnie one sprawiły, że ogólna ocena Motoroli jest względnie kiepska. DxOMark w superlatywach określa główną matrycę One Zoom, podczas gdy pozostała trójka wypada przeciętnie. W wadach zdjęć wymieniono między innymi ograniczony zakres tonalny, problemy z badaniem głębi obrazu w ramach trybu bokeh, czy też kiepskie odwzorowanie barw. W przypadku filmów autorom testu nie spodobała się szczegółowość obrazu, ponownie zakres tonalny i jakość barw, ale też skoki klatek podczas szybkich ujęć lub po prostu chodzenia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
motorola one zoom dxomark aparat wynik szczegoly

Zobacz też: Mimo nacisku rządu Facebook nie zamierza osłabić szyfrowania.

Po raz kolejny zaznaczam, że Motorola One Zoom nie jest flagowym smartfonem, a średniakiem i to z tej przeciętnej klasowo półki. Tym samym nie wymagajmy zbyt wiele, ale jeśli jesteście ciekawy szczegółów testu aparatów tego modelu w DxOMark, to oczywiście odsyłam Was bezpośrednio do analizy. Naturalnie też muszę wspomnieć, że producenci są w stanie przygotować się do testów DxO i najwyraźniej Amerykanie nie skupili się na tym.

Źródło: DxOMark


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x