ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple TV Plus

Piątkowa aktualizacja biblioteki Apple TV+

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Apple TV+ to nowy gracz na rynku serwisów streamingowych, za którym stoi gigant z Cupertino. W ofercie platformy znajdziemy interesujące filmy i seriale, choć oczywiście nie tak dużo, jak u branżowych liderów – Netflixa czy HBO GO. Biblioteka Apple TV+ stopniowo się rozrasta, czego dowodem jest dzisiejsza aktualizacja – do serwisu właśnie dodano kilka ciekawych nowości. Pełną listę nowych tytułów jak zawsze znajdziecie w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki Apple TV+ – co dodano w nowym serwisie giganta z Cupertino?

apple tv plus szczegoly oficjalnie

Apple TV+ dopiero raczkuje, ale nowości w serwisie pojawiają się regularnie. Dziś na platformę dodano kilka tytułów – nie przedłużając, ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Hala (2019) [+ napisy]
  • The Morning Show (2019) [odcinek S01E08]
  • See (2019) [odcinek S01E08] [+ napisy]
  • Servant (2019) [odcinek S01E04] [+ napisy]
  • For All Mankind (2019) [odcinek S01E08] [+ napisy]
  • Truth Be Told (2019) [3 odcinki] [+ napisy]

Zobacz także: Serial Wiedźmin od Netflixa będzie dostępny z polskim dubbingiem na premierę! Zgadnijcie, kto wcieli się w rolę Geralta z Rivii

Dodano w sumie sześć pozycji, w tym aż pięć nowych odcinków seriali. Oczywiście jest to niewiele, jednak należy dać platformie Apple’a nieco więcej czasu, gdyż ta dopiero co wystartowała. Jestem pewien, że z czasem będziemy pisać o znacznie obszerniejszych aktualizacjach biblioteki Apple TV+. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy