Rodzina Galaxy S11 od Samsunga to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów przyszłego roku. Powoli zbliża się ich premiera, więc w Sieci pojawia się coraz więcej przecieków – m.in. ten o pięciu wersjach S-jedenastek. Dziś dowiedzieliśmy się, że Galaxy S11 najprawdopodobniej zostanie wyposażony w ekran rodem z najlepszych smartfonów dla graczy, a ponadto zaoferuje „szybsze szybkie ładowanie” i łączność 5G.

Samsung Galaxy S11 z ekranem o wysokiej częstotliwości odświeżania?

samsung galaxy s11 wyglad koncept wizja

Pewien użytkownik chińskiego wydania bety OneUI 2.0 na Galaxy Note9 odkrył w niej ukryte menu. Ku zdziwieniu mężczyzny, zawierało ono przycisk pozwalający na zmianę częstotliwości odświeżania z 60 Hz na 120 Hz. Co ciekawe, funkcja wygląda na skończoną i gotową do wdrożenia. Rzecz jasna żaden z aktualnie dostępnych na rynku smartfonów Samsunga nie ma ekranu 120 Hz, więc wszystkie znaki na niebie wskazują, że producent przygotował tę opcję specjalnie dla Galaxy S11.

Zobacz także: Spotify chce przygotować dla nas spersonalizowane podcasty na każdy dzień

Co interesujące, dzięki pewnej certyfikacji dowiedzieliśmy się, że Galaxy S11 zostanie także wyposażony w 5G i prawdopodobnie szybkie ładowanie 25 W. O ile o obsłudze 5G pojawiło się już wiele plotek, tak szybkie ładowanie 25 W jest nowością. Jeśli doniesienie się potwierdzi, flagowce Samsunga zaoferują więc całkiem spory wzrost pod względem S-dziesiątek, które charakteryzują się szybkim ładowaniem 15 W. Nieco dziwne, że gigant rzekomo nie zdecyduje się na szybkie ładowanie 45 W jak w przypadku Galaxy Note10, ale cóż – zawsze coś. Na razie nie wiadomo, czy opisywane nowości trafią do wszystkich smartfonów z serii, czy tylko wybranych. Ba, nie wiadomo też, czy w opisywane doniesienia się potwierdzą – dopóki Samsung się nie wypowie, nic nie jest pewne.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.