Deezer otrzymał tryb HiFi – Tidal ma kolejnego konkurenta

Kacper Kościański Newsy 2019-11-19

Na rynku istnieje już naprawdę wiele muzycznych serwisów streamingowych. Zdecydowanie królują usługi takie jak Spotify i Apple Music, jednak nie oznacza to, że nie warto zwracać uwagi na nic innego. Dotychczas szczególnie wyróżniał się Tidal, który oferuje pakiet HiFi umożliwiających odsłuch utworów w formacie FLAC (bezstratna jakość, taka jak na płytach CD). Z czasem do grona serwisów z muzyką o bardzo wysokiej jakości dołączył Amazon Music. Teraz przyszedł czas na Deezera, który oferuje już pakiet HiFi.

Deezer HiFi już w Polsce, czyli konkurencja dla Tidala

Deezer HiFi

Deezer HiFi stał się faktem. W ramach tego pakietu użytkownicy otrzymują dostęp do ponad 52 milionów utworów w jakości FLAC. Jego cena jest dość standardowa, bo wynosi 39,99 zł miesięcznie, czyli dokładnie tyle samo, co w przypadku Tidal HiFi. Wszyscy zainteresowani mogą przetestować nowość zupełnie za darmo przez pierwsze 30 dni.

Zobacz także: Nowa gra z serii Half Life zapowiedziana! Legendarna seria powraca po latach

Należy tu wspomnieć, że nowa oferta Deezera jest dedykowana przede wszystkim audiofilom, czyli osobom, które z reguły posiadają wysokiej jakości sprzęt do odsłuchu. Piszę o tym, ponieważ aby usłyszeć zauważalną różnicę pomiędzy pakietem Premium a HiFi, trzeba mieć naprawdę dobrej jakości słuchawki. Deezer HiFi funkcjonuje już w aplikacji na Androida i iOS. Muzykę w bezstratnej jakości można także słuchać przez przeglądarkę. Zamierzacie przetestować opisywaną nowość? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x