Na rynku istnieje już naprawdę wiele muzycznych serwisów streamingowych. Zdecydowanie królują usługi takie jak Spotify i Apple Music, jednak nie oznacza to, że nie warto zwracać uwagi na nic innego. Dotychczas szczególnie wyróżniał się Tidal, który oferuje pakiet HiFi umożliwiających odsłuch utworów w formacie FLAC (bezstratna jakość, taka jak na płytach CD). Z czasem do grona serwisów z muzyką o bardzo wysokiej jakości dołączył Amazon Music. Teraz przyszedł czas na Deezera, który oferuje już pakiet HiFi.

Deezer HiFi już w Polsce, czyli konkurencja dla Tidala

Deezer HiFi

Deezer HiFi stał się faktem. W ramach tego pakietu użytkownicy otrzymują dostęp do ponad 52 milionów utworów w jakości FLAC. Jego cena jest dość standardowa, bo wynosi 39,99 zł miesięcznie, czyli dokładnie tyle samo, co w przypadku Tidal HiFi. Wszyscy zainteresowani mogą przetestować nowość zupełnie za darmo przez pierwsze 30 dni.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Nowa gra z serii Half Life zapowiedziana! Legendarna seria powraca po latach

Należy tu wspomnieć, że nowa oferta Deezera jest dedykowana przede wszystkim audiofilom, czyli osobom, które z reguły posiadają wysokiej jakości sprzęt do odsłuchu. Piszę o tym, ponieważ aby usłyszeć zauważalną różnicę pomiędzy pakietem Premium a HiFi, trzeba mieć naprawdę dobrej jakości słuchawki. Deezer HiFi funkcjonuje już w aplikacji na Androida i iOS. Muzykę w bezstratnej jakości można także słuchać przez przeglądarkę. Zamierzacie przetestować opisywaną nowość? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.