Galaxy Watch

Galaxy Watch i Galaxy Watch Active dostają funkcje z nowszego urządzenia

Newsy

Smartwatche wbrew pozorom są bardzo popularnymi urządzeniami. W zeszłym roku światło dzienne ujrzały Galaxy Watch i Galaxy Watch Active, inteligentne zegarki od Samsunga. Firma cały czas wspiera je aktualizacjami, a ta nadchodzącą sprawi, że urządzenia staną się o wiele lepsze. Gigant zdecydował bowiem, że podzieli się kilkoma popularnymi funkcjami z nowego Galaxy Watch Active 2.

Samsung Galaxy Watch i Galaxy Watch Active z funkcjami z Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch

Wszyscy posiadacze zeszłorocznych Galaxy Watch i Galaxy Watch Active z pewnością się ucieszą, bowiem w nowej aktualizacji Samsung przemycił kilka funkcji z Galaxy Watch Active 2. Najważniejszą nowością w uaktualnieniu jest przede wszystkim możliwość sterowania urządzeniem przeciągając palcem po ramce (funkcja Touch Bezel). Ponadto dodano aż 24 nowe tarcze oraz usprawniono interfejs użytkownika, nieco go modyfikując.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: MacBook Pro 16 pokazuje, że Apple wreszcie działa, a nie tylko słucha

Jakby tego było mało, aplikacja Samsung Health urosła w funkcje, co spodoba się szczególnie osobom, które uprawiają sport. A skoro przy zdrowiu jesteśmy, to nie można zapomnieć o tym, że Galaxy Watch i Galaxy Watch Active od teraz będą informować swoich właścicieli, gdy ich tętno spadnie poniżej bezpiecznego poziomu. Uaktualnienie jest udostępniane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je od razu. Na Galaxy Watch waży ono 117,18 MB, natomiast na Galaxy Watch Active nieco mniej, bo 91,11 MB. Super, że Samsung pamięta także o osobach nieposiadających najnowszych gadżetów!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x