ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Nokia 7.2

Nokia 7.2 już dostępna w sprzedaży w Polsce

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Nie tak dawno temu pisaliśmy, że Nokia 7.2 jest pierwszym smartfonem HMD Global z odblokowanym bootloaderem. Z kolei nieco później informowaliśmy, że smartfon wkrótce utraci tę możliwość. Jeśli mimo wszystko Nokia 7.2 was interesuje, to mam świetną wiadomość: urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w Polsce.

Nokia 7.2 dostępna w Polsce

Nokia-7.2-b

Nokia 7.2 to smartfon ze średniej półki cenowej i wydajnościowej. W jego wnętrzu znajdziemy Snapdragona 660 wraz z towarzystwem 4 lub 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Największym wyróżnikiem tego smartfona jest jednak jego potrójny aparat z głównym „oczkiem” 48 Mpix, którym producent chwali się na lewo i prawo. Co ważne, Nokia 7.2 należy do programu Android One, co oznacza, że aktualizacje bezpieczeństwa ma zapewnione przez co najmniej trzy lata, a aktualizacje systemu przez minimum dwa. Przejdźmy do cen, które w Polsce prezentują się następująco:

  • Nokia 7.2 w wariancie z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej – 1299 zł
  • Nokia 7.2 w wariancie z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej – 1499 zł

Zobacz także: Aktualizacja Windows 10 1909 dostępna. Rozczarowujące nowości

Urządzenie można już kupić u autoryzowanych sprzedawców (m.in. w popularnych elektromarketach – Media Expert, RTV EURO AGD, NEONET). Nokia 7.2 w wariancie 4/64 jest dostępna w trzech kolorach (zielonym, satynowym, czarnym matowym), natomiast model 6/64 tylko w jednym – czarnym matowym. Smartfon od jutra będzie można kupić również w sieci PLAY, gdzie gratis dodawany jest głośnik JBL Clip3. Znajdą się jacyś zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy