samsung galaxy note 3 neo

Tańszy Samsung Galaxy Note zmierza też do Europy!

2 minuty czytania
Komentarze

Pod koniec września informowaliśmy Was, że Samsung może pracować nad Galaxy Note w tańszym wydaniu. Koreańczycy w dużej mierze skupiali się dotychczas na oferowaniu S Pena tylko tym najbardziej potrzebującym… wszystkiego. Tymczasem lider mobilnego rynku może chcieć zaoferować stylusa w niższej cenie. O ile pojawia się coraz więcej potwierdzeń takich planów Samsunga, to wciąż nie znamy zbyt wiele konkretów, czym miałby się wyróżniać tani Galaxy Note. Jednak możemy być poniekąd pewni, że nie będzie to dla nas ciekawostka, bo firma teoretycznie przygotowała model dla Europejczyków.

Tańszy Samsung Galaxy Note w Europie może cieszyć się dużym zainteresowaniem

Galaxy Note10 Plus pierwsze testy

Mało tego, że tańszy Galaxy Note może trafić do Europy. Pojawiają się też głosy, że będzie on w głównej mierze dedykowany na Stary Kontynent i na początku to właśnie Europejczycy będą mogli poznać, co oznacza smartfon ze stylusem S Pen w niżśzej cenie. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że mamy ujrzeć dwie wersje kolorystyczne – czarną i czerwoną, aczkolwiek to niewątpliwie ciekawostka. Niektórym mogłoby się wydawać, że to żadne zaskoczenie, iż Samsung zaoferuje omawiany model w Europie. Jednak pamiętajmy, że w przeszłości już zdarzyło się, gdy Notes ominął Stary Kontynent i był to Galaxy Note 5, zamiast którego dostaliśmy Galaxy S6 Edge+.

Zobacz też: Bezprzewodowe ładowanie może się ziścić w OnePlus 8.

Oczywiście to nie będzie też pierwszy w historii przypadek, kiedy Galaxy Note doczeka się taniej odsłony. Pamiętacie Galaxy Note 3 Neo? Kto wie, być może Koreańczycy wrócą do tego dopisku i powinniśmy spodziewać się Galaxy Note10 Neo? Choć nie da się ukryć, że w ramach obecnej nomenklatury to Galaxy Note10e jest bardziej prawdopodobą nazwą. Ten też pojawiał się przed premierą tegorocznej serii Note, więc… czekajmy.

Źródło: Android Police, SamMobile

Motyw