Yanosik na Wszystkich Świętych

Yanosik ułatwi nam dostatnie się na groby naszych bliskich

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Yanosik jest jedną z najpopularniejszych aplikacji wspomagających nawigację w naszym kraju. Dzięki niemu możemy się dowiedzieć, gdzie są utrudnienia w ruchu oraz kontrole prędkości. Jest to bardzo ważne. Zwłaszcza w okresach, kiedy panuje wzmożony ruch na drogach. Już jutro jest Wszystkich Świętych. Dzień, w którym nie tylko odwiedzimy groby naszych bliskich, ale też wielu z nas pokona dziesiątki albo setki kilometrów.

Yanosik na Wszystkich Świętych

Yanosik na Wszystkich Świętych

Oznacza to natomiast wzmożony ruch na niemal wszystkich drogach, zapchane parkingi i — co gorsza — uaktywnienie się niemal wszystkich niedzielnych kierowców jednego dnia. Właśnie w takich sytuacjach aplikacje pokroju Yanosika stają się niemal niezbędne. Jego wydawca jest tego świadomy. Przygotował więc szereg poprawek mających nam ułatwić ten okres.

W okresie Wszystkich Świętych większość miast wprowadza zmiany, które szczególnie dotkną  kierowców. Dlatego aplikacja Yanosik oprócz swojej podstawowej funkcji informowania o zagrożeniach na drodze została także „uzbrojona” w dodatkowe opcje, które ułatwią jej użytkownikom jazdę w czasie nadchodzącego długiego weekendu. Przede wszystkim zaktualizowaliśmy obszar mapowy i nawigacyjny uwzględniając liczne zmiany w organizacji ruchu wokół największych w Polsce nekropolii. Ułatwione jest także wyszukiwanie konkretnych cmentarzy.

– powiedziała Julia Rachwalska, Yanosik.

Zobacz też: Macbook Pro 2019 nadal ma problem z klawiaturą. Jestem tego żywym przykładem

Warto tutaj jednak przejść do konkretów i napisać co dokładnie się zmieni:

  • Zmiany w organizacji ruchu w  obszarze: tymczasowego zamknięcia ulic,  zmian kierunku jazdy czy ruchu jednokierunkowego przy drogach wokół cmentarzy.
  • Łatwiejsze wyszukiwanie konkretnych nekropolii. Po wpisaniu w nawigacji celu („cmentarz, nazwa miasta”) kierowca ma możliwość wyznaczenia trasy bezpośrednio do danej nekropolii.
  • Na mapie pojawią się ikony cmentarzy oraz parkingów znajdujących się w ich okolicy. Po przytrzymaniu danej ikony będzie można wybrać opcję „Prowadź”.

Aktualizacja zostanie wydana, jak tylko nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Nowe funkcje będą funkcjonowały jednak jedynie w okresie świąt, czyli w dniach 1-2 listopada.

Źródło: Yanosik

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy