ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Redmi Note 8 Pro

Seria Redmi Note przekroczyła magiczną granicę. Xiaomi ma powód do dumy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi to firma, która od lat pokazuje, że smartfony wcale nie muszą być drogie – nawet te z najwyższej półki. Dzięki swojej polityce cenowej, chiński gigant zebrał już ogromną rzeszę klientów. Dziś Xiaomi zechciało pochwalić się wynikami sprzedaży popularnej serii średniaków, Redmi Note. Magiczna granica została przekroczona.

Świetna sprzedaż serii Redmi Note od Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 100 milionów sprzedanych egzemplarzy

Smartfony ze średniej półki cenowej i wydajnościowej, a konkretnie seria Redmi Note, to prawdziwy fenomen. Dziś Xiaomi pochwaliło się, że urządzenia ze wspomnianej wcześniej rodziny kupiło już ponad 100 milionów osób. Oczywiście liczba ta zaczyna się od 2014 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał pierwszy Redmi Note.

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Linia Redmi Note liczy naprawdę sporo urządzeń, z których większość sprzedaje się bardzo dobrze. Szczególnym hitem jest Redmi Note 7, który niedawno przekroczył próg 20 milionów sprzedanych egzemplarzy. Przekłada się on więc na aż 1/5 całego wyniku. Z kolei najnowszymi przedstawicielami serii są Redmi Note 8 i Redmi Note 8 Pro, którego niedawno zrecenzowaliśmy. Xiaomi po raz kolejny dostarczyło świetne smartfony w świetnych cenach, więc bardzo możliwe jest, że rekord Redmi Note 7 zostanie z czasem pobity. Wliczacie się w to 100 milionów? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy