ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi Note

Xiaomi już wkrótce ma zaprezentować smartfon, którego nikt się nie spodziewał

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi jak to Xiaomi, co chwilę raczy nas jakimiś nowymi smartfonami. Za przykład można podać stosunkowo niedawno zaprezentowanego Mi Mix Alpha, który zapowiada się naprawdę rewolucyjnie. Dla wielu z pewnością będzie zaskoczeniem przeciek mówiący o tym, że Xiaomi już wkrótce pokaże nowy smartfon z nieco zapomnianej już serii.

Xiaomi szykuje niespodziankę w postaci premiery nowego smartfona

Pamiętacie jeszcze smartfony Xiaomi z serii Mi Note? Pewnie pamiętacie, ale z pewnością też wiecie, że od 2017 roku nie pojawił się żaden jej nowy przedstawiciel. Co więcej, jakiś czas temu firma ogłosiła, że nie planuje kolejnych sprzętów z tej rodziny. Jak podaje Ice Universe, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, Xiaomi zmieniło zdanie, bo zamierza reaktywować serię Mi Note i co ciekawe, już pod koniec tego miesiąca. Ma się wtedy pojawić Mi Note 10, który będzie urządzeniem z najwyższej półki.

O samym smartfonie nie wiemy aktualnie zupełnie nic oprócz tego, że będzie flagowcem. Po tak długiej nieobecności nowych urządzeń z serii wiele osób z pewnością spodziewa się jakichś innowacji, czego Xiaomi zapewne jest świadome. Jeśli więc firma rzeczywiście pokaże Mi Note 10, to prawdopodobnie będzie to urządzenie, które wyróżni się na tle konkurencji.

Zobacz także: Przeciwnicy 5G złapani na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika. Narzędzie zbrodni? Szlifierka kątowa

Doniesienia Ice Universe zwykle się sprawdzają, jednak nie zawsze. Zmierzam do tego, że przeciek mimo wszystko może okazać się nieprawdziwy. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwanie końca miesiąca i trzymanie kciuków, że Xiaomi rzeczywiście pokaże Mi Note 10.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy