ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Poznajcie PlayStation Plus Rewards, czyli dodatkowe korzyści dla abonentów

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PlayStation Plus to usługa na konsolach Sony, która umożliwia granie po sieci, dostarcza comiesięczną porcję gier oraz oferuje zniżki w PlayStation Store. Jej koszt nie jest duży, bo standardowa cena to 240 zł na rok. Firma jednak najwyraźniej uznała, że wciąż oferuje swoim klientom zbyt mało. Poznajcie PlayStation Plus Rewards, czyli dodatkowe korzyści dla abonentów.

PlayStation Plus Rewards w Polsce

PlayStation Plus Rewards

Sony właśnie poinformowało o starcie PlayStation Plus Rewards w naszym kraju. Jest to program lojalnościowy, w ramach którego subskrybenci PlayStation Plus prócz wymienionych wyżej korzyści będą otrzymywać także unikalne rabaty od Partnerów programu. Aktualnie mówimy m.in. o następujących zniżkach:

  • Pyszne.pl: 5 PLN jednorazowej zniżki dla każdego posiadacza PlayStation Plus do zamówienia.
  • Player.pl: 14-dniowy trial do pakietu Start dla każdego posiadacza PlayStation Plus, który nie posiada konta w Player.pl.
  • Helios: 15% zniżki przy kupnie biletów w standardowej cenie.
  • About You: 15% zniżki przy zamówieniu za min. 320 PLN

Zobacz także: Zapomnij o łatwej instalacji usług Google na serii Huawei Mate 30. Kupno tych smartfonów stało się bez sensu

Zdaje sobie sprawę, że zaraz pewnie posypią się komentarze w stylu „to żadne bonusy”. Ja jednak bardzo się cieszę i uważam, że to miło ze strony Japończyków. Sam opłacam ten abonament od momentu zakupu PlayStation 4 i dotychczas byłem więcej niż zadowolony z tego, co otrzymuje w zamian. Skorzystacie z którejś zniżki? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy