Realme X2 Pro 65 W

Realme X2 Pro zapowiedziany. Co wiemy o tym smartfonie?

Newsy

W zeszłym tygodniu światło dzienne ujrzał smartfon Realme X2. W jego wnętrzu znaleźć mogliśmy m.in. Snapdragona 730 i od 6 do 8 GB RAM w zależności od wybranego wariantu. Nie był to więc pełnoprawny flagowiec i tylko kwestią czasu było, aż firma zapowie urządzenie z najwyżej półki. Długo czekać nie musieliśmy, bo już dziś dowiedzieliśmy się, że powstanie Realme X2 Pro – najlepszy z najlepszych, który będzie miał pewną cechę wspólną z niedawno zaprezentowanym OnePlusem 7T (i wcale nie mówię tu o procesorze).

Realme X2 Pro – co wiemy o tym smartfonie?

Realme X2

Odpowiedź na pytanie postawione w nagłówku jest prosta: niewiele. Xu Qi Chase, dyrektor ds. Marketingu zdradził na Weibo, że Realme X2 Pro będzie pierwszym smartfonem firmy ze Snapdragonem 855+ na pokładzie. Poza tym nie powiedział zupełnie nic, jednak w komentarzach fani prosili o baterię co najmniej na poziomie 4500 mAh i szybkie ładowanie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Aż 33 smartfony Huawei i Honor w nowym harmonogramie aktualizacji do bety EMUI 10

Bardzo ciekawy detal o Realme X2 Pro zdradził za to Dereck Wang, CPO w Realme. Poinformował on (również na Weibo), że w X2 Pro znajdziemy ekran z częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz. Co więcej, w ustawieniach będziemy mogli ręcznie przełączać się pomiędzy 60 a 90 Hz. Niestety to wszystko, co na chwilę obecną możemy powiedzieć o tytułowym smartfonie. Takie aspekty jak jego cena i data premiery niestety wciąż są tajemnicą. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że model X2 Pro kupimy w tak samo przystępnej cenie jak inne smartfony tej firmy.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x