HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, w którego ofercie znajdziemy masę filmów i seriali. Choć produkcje oryginalne platformy są przez wielu uważane za najlepsze spośród wszystkich serwisów streamingowych, tak niestety w jednej kwestii zgadzamy się prawie wszyscy: aplikacjom HBO GO daleko do konkurencji. Dotychczas mogliśmy zapomnieć o możliwości pobieraniu filmów czy seriali, by obejrzeć je później, gdy np. nie będziemy mieli dostępu do internetu. To właśnie się zmieniło, jednak jest pewien haczyk.

HBO GO z możliwością pobierania filmów i seriali

Tak, to prawda, HBO GO dopiero teraz dostało możliwość pobierania filmów i seriali na dysk. Jak już wspomniałem wcześniej, jest jednak mały haczyk. Jaki? Ano taki, że wspomniana funkcja znajduje się na chwilę obecną tylko w aplikacji na Androida. Nie wiadomo, kiedy zawita na iOS, jednak śmiem twierdzić, że już wkrótce.

Zobacz także: Aplikacja Instagrama z ciemnym motywem już u niektórych użytkowników

Aby móc ściągać filmy i seriale w aplikacji HBO GO, trzeba posiada Androida przynajmniej w wersji 5.0. Jednocześnie możemy pobrać do 25 produkcji. Niestety nie mamy możliwości wyboru jakości zasysanych materiałów, a zapisane w ten sposób treści możemy oglądać w przeciągu 30 dni od daty ich pobrania. Aby pobrać jakikolwiek film czy odcinek serialu, wystarczy wejść w jego profil w aplikacji i wybrać widoczny na powyższym zrzucie ekranu przycisk (Pobierz w przypadku filmów i Pobierz odcinki w odniesieniu do seriali). Reszta jest już banalnie prosta. Ściągnięte produkcje znajdziecie w zakładce Pobrane, którą zobaczycie po rozwinięciu menu umieszczonego w lewym górnym rogu.

Źródło: HBO GO

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.