Wtorek był wielkim dniem premier dla Xiaomi. Jego największą gwiazdą jest bezsprzecznie nowatorski projekt, jakim jest Mi Mix Alpha 5G z oszałamiającym ekranem, który pokrywa nie tylko front, ale i boki, oraz większość tyłu urządzenia. Zapowiedziano również Mi 9 Pro 5G, Mi TV Pro 8K, słuchawki Mi Air 2 TWS oraz pionową bezprzewodową ładowarkę. Xiaomi wprowadził również na rynek wersję Mi PowerBank 3 50 W z obsługą szybkiego ładowania właśnie o tej mocy.

Mi PoweBak 3 50 W

Mi PoweBak 3 50 W

Jak sama nazwa wskazuje, powerbank jest pod wieloma względami podobny do Mi Power 3. Główna różnica polega na tym, że zapewnia on wsparcie dla szybkiego ładowania o mocy do 50 W. Zawiera on akumulator o pojemności 20000 mAh i obsługuje technologię szybkiego ładowania Xiaomi. W zestawie znajduje się również większa obudowa o wymiarach 153,5×73,5×27,5 mm. W końcu urządzenie wymaga znacznie bardziej zaawansowanej przetwornicy. Z tego też powodu jego front przypomina raczej powerbanki podejrzanych producentów wypełnione piaskiem. Jednak nie ma z nimi nic wspólnego.

Zobacz też: Xiaomi Mi 9 Pro i Mi 9 Pro 5G oficjalnie. Najwyższa półka w najniższych cenach

Zasilacz jest kompatybilny z większością urządzeń cyfrowych. Zaliczają się do nich także niewielkie laptopy. I właśnie tu leży sens istnienia tego urządzenia. Mi PoweBak 3 50 W jest duży i mimo że producent się nie pochwalił tym parametrem to także ciężki. Powerbank 10000 mAh ze znacznie skromniejszym układem ładowania waży już naprawdę sporo i daje o sobie znać w trakcie podróży. Jednak jeśli przemieszczamy się z większym zapasem sprzętu jak na przykład laptop, kamera i aparat aż tak bardzo tego nie odczujemy. Dodatkowo będziemy mogli uzupełnić energie w nich wszystkich. Urzą Posiada dwa porty USB-A i port USB-C. Wszystkie z nich mogą równocześnie ładować inne sprzęty. Istnieje również oddzielny port USB-C do ładowania Mi PoweBak 3 50 W.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.